О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2023-2025 годы
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 30 декабря 2022 года № 36-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 23 декабря 2022 года №35-2 "Об районном бюджете на 2023-2025 годы" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сельских округов и села Бауыржан Момышулы на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1.1 Село Бауыржан Момышулы
1) доходы – 309 908 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 74 398 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 235 476 тысяч теңге;
2) затраты – 313 614 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 706 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 265 987 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 7 790 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 258 162 тысяч теңге;
2) затраты – 266 781 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 794 тысяч тенге.
1.3 Аксайский сельский округ

2023-2025 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 36-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-2 шешімі негізінде Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1.1 Бауыржан Момышұлы ауылы
1) кірістер 304 832 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 72 733 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 231 749 мың теңге;
2) шығындар – 308 538 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 3 706 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер 273 644 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 792 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 265 817 мың теңге;
2) шығындар – 274 437 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 794 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 19.12.2023 №13-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 19.12.2023 № 13-2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.