Об установлении карантина
Решение акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 2 ноября 2022 года № 8. Утратило силу решением акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 30 ноября 2022 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 30.11.2022 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 02 ноября 2022 года № 06-05-02-16/468, РЕШИЛ:
1. Установить карантин в связи с возникновением заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Свиридов" в зимовке "Коспак" Мартбек Мамыраевского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мартбек Мамыраевского сельского округа Ж. Аскербекулы

Карантин белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 2 қарашадағы № 8 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 30 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 30.11.2022 № 9 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 02 қарашадағы № 06-05-02-16/468 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Мартбек Мамыраев ауылдық округінің "Қоспақ" қыстағындағы "Свиридов" шаруа қожалығы аумағында ірі қара малдары арасынан қарасан ауруы анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімі Ж. Аскербекулы