О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 30-2. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 239 638,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 814 488,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 885 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 650 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 388 615,3 тысяч тенге;
2) затраты – 10 283 318,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -58 469 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 139 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 198 194 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 14 789,6 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -14 789,6 тысяч тенге.
поступление займов – 139 725 тысяч тенге;
погашение займов – 205 506 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств –50 991,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06.12.2023 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
1-1. Учесть, что из районного бюджета на 2023 год в связи с изменением законодательства в областной бюджет возвращено 7 252,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 03.05.2023 № 2-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
1-2. Учесть, что за счет остатков бюджетных средств 2022 года целевые трансферты, выделенные в 2022 году, возвращены в областной бюджет из средств, выделенных из областного бюджета по неиспользованным (недоиспользованным) суммам 6142,8 тысяч тенге, из средств, выделенных из республиканского бюджета 530,6 тысяч тенге, из средств, выделенных из Национального фонда Республики Казахстан 6360,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 03.05.2023 № 2-2 (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 239 638,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 814 488,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 885 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 650 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 388 615,3 мың теңге;
2) шығындар – 10 283 318,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -58 469 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 139 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 198 194 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 14 789,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -14 789,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 139 725 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 205 506 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 991,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 10-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2023 жылғы аудан бюджетінен заңнаманың өзгеруіне байланысты 7 252,0 мың теңге қаржы облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 2-2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-2. 2022 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен, 2022 жылы бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомалар бойынша облыстық бюджеттен бөлінген қаржыдан 6142,8 мың теңге, республикалық бюджеттен бөлінген қаржыдан 530,6 мың теңге, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінген қаржыдан 6360,4 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 2-2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

1-3. Учесть, что за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на приобретение жилья из коммунального жилищного фонда социально уязвимым слоям населения выделено 480 000,0 тысяч тенге, согласно приложению 10 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 03.05.2023 № 2-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, в составе доходов районного бюджета на 2023 год нормативы распределения установлены в следующих объемах:
1) "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" – 50 процентов;
2) "Социальный налог" – 50 процентов.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 13 511,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06.12.2023 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2023 год согласно приложению 4.
5. Утвердить целевые текущие трансферты, предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2023 год согласно приложению 5.

1-3. осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға 480 000,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттің бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 2-2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативтері келесі көлемдерде белгіленгені ескерілсін:
1) "Төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және "Төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" – 50 пайыз;
2) "Әлеуметтік салық" – 50 пайыз.
3. Ауданның жергiлiктi атқарушы органының 2023 жылға арналған резервi 13 511,8 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 10-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2023 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить целевые трансферты на развитие, предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2023 год согласно приложению 6.
7. Утвердить целевые трансферты на развитие, предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2023 год согласно приложению 7.
8. Утвердить перечень субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселков, сельских округов на 2023-2025 годы согласно приложению 8.

6. 2023 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2023 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемінің тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру районного бюджета на 2023 год, согласно приложению 9.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Жалагашского районного маслихата Г.Курманбаева
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 30-2
Бюджет района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06.12.2023 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

9. 2023 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін
10. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г. Курманбаева
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 10-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

8300
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
8300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1724557,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
102748
013
Капитальные расходы государственного органа
2552
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1619257,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
127338
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
125885
015
Капитальные расходы государственного органа
1453
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
50869
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
49958
003
Капитальные расходы государственного органа
911
02
Оборона
15012
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13739
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13739
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1273
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1273
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1600
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1600
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 161 701,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
100974
010
Государственная адресная социальная помощь
100974
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
271592
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35025,2
006
Оказание жилищной помощи
848
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46170,8
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики

8300
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1724557,5
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102748
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2552
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1619257,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
127338
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125885
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1453
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
50869
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49958
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
911
02
Қорғаныс
15 012
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13739
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13739
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1273
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1273
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1600
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1600
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 161 701,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100974
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
100974
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
271592
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35025,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
848
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
46170,8
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Данқ" ордендерiмен марапатталған, "Халык Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау

158
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4555
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8971
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
148978,9
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
26885,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
626051,9
004
Программа занятости
563035,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63016,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
163084
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108179
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
524
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
46286
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5276
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2819
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 557 107,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72136,3
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
16800,3
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2144
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
53192
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
538560
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
538560
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
943687,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
897820,8
005
Развитие коммунального хозяйства
1761
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских
населенных пунктах
44106
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2723
015
Освещение улиц населенных пунктов
2723
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

158
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4555
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8971
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
148978,9
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
26885,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
626051,9
004
Жұмыспенқамтубағдарламасы
563035,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63016,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
163084
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108179
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
524
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
46286
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5276
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2819
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 557 107,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72136,3
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
16800,3
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2144
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
53192
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
538560
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
538560
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
943687,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
897820,8
005
Коммуналдықшаруашылығындамыту
1761
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
44106
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2723
015
Елдімекендердегікөшелердіжарықтандыру
2723
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік

97782
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
97782
02
Оборона
35 519
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13739
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13739
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21780
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
494
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
21286
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 579
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2579
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2579
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 803 966
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
119444
010
Государственная адресная социальная помощь
119444
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1605557
004
Программа занятости
1247384
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35510
007
Оказание жилищной помощи
4713
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
165
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6165
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36283
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9048
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
154673
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
111616
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
78075
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

97782
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97782
02
Қорғаныс
35 519
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13739
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13739
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21780
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
494
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
21286
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 579
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2579
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2579
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 803 966
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
119444
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
119444
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1605557
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1247384
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35510
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4713
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған
азаматтарды әлеуметтiк қолдау
165
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6165
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
36283
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
9048
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
154673
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
111616
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
78075
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

1726265
004
Программа занятости
1355854
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38528
007
Оказание жилищной помощи
5115
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
179
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6689
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36857
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9130
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
159060
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
114853
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
78372
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1173
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12251
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
64948
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
202
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
202
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
202
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 144 226
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
408585
003
Поддержка культурно-досуговой работы
408585
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
364303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
41117
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
157605
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1144
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
164437
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
229255
006
Функционирование районных (городских) библиотек
228179

1726265
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1355854
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38528
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
5115
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Данқ" ордендерiмен марапатталған, "Халык Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған
азаматтарды әлеуметтiк қолдау
179
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6689
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
36857
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
9130
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
159060
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
114853
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
78372
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1173
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12251
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
64948
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
202
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
202
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
202
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
1 144 226
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
408585
003
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
408585
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
364303
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41117
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
157605
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
1144
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
164437
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
229255
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
228179

21280
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Кызылорда-Жалагаш-Самара-Шымкент-Аксу" 0-2,33 км
73286
Капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения между населенными пукнтами "Жанаталап-Аккыр"
655292
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Енбек-Есет батыр" 20,3-37,4 км
254290,7
Капитальный ремонт автомобильных дорог 10-ти улиц в поселке Жалагаш
749670,7
"Ауыл-Ел бесігі" в том числе
862145,8
Капитальный ремонт улицы М. Шаменова, в пос. Жалагаш
479379,8
Капитальный ремонт улицы Аккум в селе Аккум
146985
Капитальный ремонт автомобильной дороги ул.Букарбай батыр в селе М.Шаменова
54188
Средний ремонт внутрипоселковых улиц Арман Толеубаев, Бухарбай батыр, Абая Кунанбаева аула Бухарбай батыра
181593
Приложение 6 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 30-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2023 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2023 № 9-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Барлығы
565 605,2
Софинансирование проекта "Расширение водопроводной сети, проведение сервисной линии водоснабжения до участка потребителей в н.п. Аккум"
10259
Софинансирование проекта "Расширение водопроводной сети, проведение сервисной линии водоснабжения до участка потребителей в н.п. Мадениет"
7782
Софинансирование проекта "Строительство водоразборно-распределительного комплекса и водоисточников на уч. Актерек-170 га в п. Жалагаш"
21409
"Строительство инженерной инфраструктуры (сети водоснабжения) на участке Актерек-170 га в поселке Жалагаш"
61857
"Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (сети электроснабжения) на 170 га участок "Актерек" в поселке Жалагаш"
16442,2
"Строительство инженерной инфраструктуры (сети газоснабжения) на участке Актерек-170 га в поселке Жалагаш"
1717,8
Строительство пешеходного моста через железную дорогу в поселке Жалагаш Жалагашского района
325363
Разработка ПСД по проекту "Перевод на газовое топливо котельной здания средней школы №123 в поселке Жалагаш Жалагашского района"
2 986,2
Проведение экспертизы проекта "Перевод на газовое топливо котельной здания средней школы №123 в поселке Жалагаш Жалагашского района"
541,8
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Перевод на газовое топливо котельной здания средней школы №246 в поселке Жалагаш Жалагашского района"
3 082,5
Проведение экспертизы проекта "Перевод на газовое топливо котельной здания средней школы №246 в поселке Жалагаш Жалагашского района"

21280
"Қызылорда-Жалағаш-Самара-Шымкент-Ақсу" 0-2,33 км аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
73286
"Жаңаталап-Аққыр"елді мекендері арасындағы аудандық маңызы бар автомобиль жолын күрделі жөндеу
655292
"Самара-Шымкент-Еңбек-Есет батыр" аудандықмаңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу 20,3-37,4 км
254290,7
Жалағаш кентіндегі 10 көшенің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
749670,7
"Ауыл-Ел бесігі" оның ішінде
862 145,8
Жалағаш кенті М.Шәменов көшесіне күрделі жөндеу
479379,8
Аққұм ауылындағы Аққұм көшесін күрделі жөндеу
146985
М.Шаменов ауылындағы Бұқарбай батыр көшесін күрделі жөндеу
54188
Бұқарбай батыр ауылындағы А.Құнанбаев, Бұқарбай батыр, А.Төлеубаева ауылішілік көшелерін орташа жөндеу
181593
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 6-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.11.2023 № 9-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
565 605,2
Аққұм елді мекенде су тарату жүйесінен аула ішілік су тарату желісінің құрылысы жобасын қоса қаржыландыру
10259
Мәдениет елді мекенде су тарату жүйесінен аула ішілік су тарату желісінің құрылысы жобасын қоса қаржыландыру
7782
"Жалағашкенті, Ақтерек-170 га учаскесінен су ұңғымалары және су жинау-тарату кешенінің құрылысы" жобасын қосақаржыландыру
21409
"Жалағаш кентіндегі Ақтерек-170 га учаскесіндегі инженерлік инфрақұрылымның (газбен жабдықтау жүйесінің) құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
61857
Жалағаш кентіндегі Ақтерек-170 га учаскесіндегі инженерлік инфрақұрылымның (электрмен жабдықтау жүйесінің 2 кезең ) ЖСҚ әзірлеу
16442,2
Жалағаш кентіндегі Ақтерек-170 га учаскесіндегі инженерлік инфрақұрылымның (электрмен жабдықтау жүйесінің 2 кезең) ЖСҚ мемлекеттік сараптамадан өткізу
1717,8
Жалағаш ауданы Жалағаш кенті темір жол арқылы өтетін жаяу жүргіншілер көпірін салу
325363
"Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі №123 мектеп-лицейі ғимаратының бу қазандығын газбен жабдықтау" жобасының ЖСҚ әзірлеу
2 986,2
"Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі №123 мектеп-лицейі ғимаратының бу қазандығын газбен жабдықтау" жобасын сараптамадан өткізу
541,8
"Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі №246 орта мектеп ғимаратының бу қазандығын газбен жабдықтау" жобасының ЖСҚ әзірлеу
3 082,5
"Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі №246 орта мектеп ғимаратының бу қазандығын газбен жабдықтау" жобасын сараптамадан өткізу

559,3
"Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в населенном пункте Аксу Жалагашского района"
20 000
"Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в населенном пункте Шаменова Жалагашского района"
20 000
Разработка проектно-сметной документации для проведение водохозяйтвенных работ на канале "Аккыр" аульного округа Аккыр
15593
Софинансирование проекта строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в пос Жалагаш
29197,6
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора села Каракеткен жұмыс жобасын қоса қаржыландыру"
9341
Софинансирование проекта "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора села Аксу"
19473,8
Приложение 7 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 30-2
Целевые трансфертына развитиев районный бюджет на 2023 год предусмотренные из республиканского бюджета и из Национального фонда Республики Казахстан
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06.12.2023 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
из республиканского бюджета
из Национального фонда Республики Казахстан
Всего
788 986
25 534
"Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (сети водоснабжения) на 170 га участок "Актерек" в поселке Жалагаш"
52303
"Строительство инженерной инфраструктуры (сети газоснабжения) на участке Актерек-170 га в поселке Жалагаш"
513264
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора селе Аксу, Жалагашского района
139350
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линий электропередач) жилищного сектора селе Каракеткен, Жалагашского района
84069
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в том числе:
25534
Реконструкция котельной с заменой на природной газ здании КГП "Жалагашская районная централизованная библиотечная система" в поселке Жалагаш
11107
Реконструкция котельной с заменой на природный газ здании КГКП на праве оперативного управления "Спортивный клуб Наркескен" в поселке Жалагаш
14427
Приложение 8 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 30-2
Перечень обьемов субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселков, сельских округов на 2023-2025 год
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2023 № 9-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
2023 год
2024 год
2025 год
Всего

559,3
"Жалағаш ауданы Ақсу елді мекенінде тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу"
20 000
"Жалағаш ауданы М.Шәменов елді мекенінде тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу"
20 000
Аққыр ауылдық округі "Аққыр" каналына су шаруашылығы жұмыстарын жүргізудің жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеу
15593
Кенттегі дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы жобасын қоса қаржыландыру
29197,6
Қаракеткен ауылындағы тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (электр беру желілерінің) құрылысы жұмыс жобасын қоса қаржыландыру
9341
Ақсу ауылындағы тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (электр беру желілерінің) құрылысы жұмыс жобасын қоса қаржыландыру
19473,8
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 7-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджет және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан қаралған нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 10-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Республикалық бюджеттен
Қазақстан Республикасы
ның Ұлттық қорынан
Барлығы
788 986
25 534
Жалағаш кентіндегі Ақтерек-170 га учаскесіндегі инженерлік инфрақұрылымның (суменжабдықтаужүйесінің) құрылысы
52303
Жалағаш кентіндегі Ақтерек-170 га учаскесіндегі инженерлік инфрақұрылымның (газбен жабдықтаужүйесінің) құрылысы
513264
Ақсу ауылының тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын (электр беру желілерін салу)
139350
Қаракеткен ауылының тұрғын үй секторының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын (электр беру желілерінің) құрылысы
84069
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
оның ішінде:
25534
Жалағаш кентіндегi "Жалағаш аудандық орталықтандырылған кiтапхана жүйесi" КМК ғимаратын табиғи газға аyыстырy жолымен қазандыкты қайта жаңғыртy
11107
Жалағаш кентiндегi "Наркескен спорт клубы" жедел басқару құқығындағы КМҚК ғимаратын табиғи газға ауыстыру қазандықты қайта ауыстыру
14427
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 8-қосымша
2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеттен кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемінің тізбесі
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.11.2023 № 9-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
Барлығы

84833
87228
112361
Сельский округ Тан
92457
87016
103622
Приложение 9 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 30-2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в бюджет района на 2023 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 10 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 30-2
Целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2023 год

84833
87228
112361
Таң ауылдық округі
92457
87016
103622
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 10-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер

Сноска. Решение дополнено приложением 10 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 03.05.2023 № 2-2; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13.11.2023 № 9-1; 06.12.2023 № 10-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
537670,4
Казахстан на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
537670,4
Приложение 11 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 30-2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из районного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов

Ескерту. Шешім 10-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 03.05.2023 № 2-2; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 13.11.2023 № 9-1; 06.12.2023 № 10-1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
537 670,4
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
537670,4
Жалағаш аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 11-қосымша
Жалағаш кенті және ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

Сноска. Решение дополнено приложением 11 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.08.2023 № 5-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
30 409
Поселок Жалагаш:
На установку светофоров по улицам поселка 2 штука
20 000
Сельский округ М.Шаменова:
На капитальный ремонт улицы Бухарбай батыра в селе М. Шаменова
5441
Сельский округ Тан:
Текущий ремонт здания сельского Дома культуры в населенном пункте Тан

Ескерту. Шешім 11-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.08.2023 № 5-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
30 409
Жалағаш кенті:
Кент көшелеріне 2 дана бағдаршам орнатуға
20 000
М. Шаменов ауылдық округі:
М.Шаменов ауылындағы Бұқарбай батыр көшесін күрделі жөндеуге
5441
Таң ауылдық округі:
Таң елді мекеніндегі ауылдық мәдениет үйі ғимаратын ағымдағы жөндеу