О бюджете сельского округа Кожамберди на 2023-2025 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 345
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кожамберди на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2023 год в следующем обьеме:
1) доходы – 69 726 тысяч тенге;
налоговым поступлениям – 1 700тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 ;
поступлениям трансфертов – 67 526 тысяч тенге;
2) затраты – 69 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Қожамберді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 345 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қожамберді ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 69 726 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 67 526 мың теңге;
2) шығындар – 69 726 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0;
7) используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Объем субвенций за 2023 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 56 088 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 345
Бюджет сельского округа Кожамберди на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2023 жылға 56 088 мың теңге.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 345 шешіміне 1-қосымша
Қожамберді ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР