Об установления публичного сервитута
Решение акима села Толеп Бейнеуского района Мангистауской области от 26 сентября 2022 года № 12
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) статьи 35, пунктом 1 Закона о местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и согласно проекту застройки земельного участка для образования земельного участка РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (тир) года без изяъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок площадью 0,3323 гектаров из земель село Толеп акционерному обществу "Национальная компания "QazagGaz" для строительства линии электроснабжения ШТИ-012. КУ-920.
2. Государственному учреждению "Аппарата акима село Толеп" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего решения на офицальное опубликование;
размещение на офицальном интернет-ресурсе аппарата акима Бейнеуского района.
3. Акционерное общество "Национальная компания "QazagGaz":
Предложить государственную регистрацию Мангистаускому областному филиалу некоммерческого акционерного общества "Правительство для граждан" "Госкорпорация" - Бейнеускому районному отделу Регистрации и земельного кадастра.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Аким села А.Сейилханов

Қауымдық сервитут бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Төлеп ауылы әкімінің 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 12 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19, 69 - баптарына, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы заңының 35-бабы 1-тармағы 6) тармақшасына және жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобасына сәйкес ШЕШТІМ:
1. "QazagGaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына Төлеп ауылының жерінен ШТИ-012, КУ-920 электрмен жабдықтау желісін салу үшін алаңы 0,3323 гектар жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 3 (үш) жыл мерізімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Төлеп ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы шешімді ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. "QazagGaz" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы:
"Азаматтарға арналған үкімет" "Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Маңғыстау облысы бойынша филиалы - Тіркеу және жер кадастыры бойынша Бейнеу ауданы бөлімінен мемлекеттік тіркеуден өту ұсынылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі А.Сейилханов