О бюджете села Чайковское Житикаринского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 декабря 2022 года № 243.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Чайковское на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 47 141,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 935,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 252,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 45 954,5 тысячи тенге;
2) затраты – 47 141,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 68 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Чайковское на 2023 год, предусмотрен в сумме 12 788,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Чайковское в районный бюджет на 2023 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Чайковское на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) приобретение офисной техники;
3) приобретение автомобиля;
4) текущий ремонт уличного освещения села Чайковское;
5) обеспечение функционирования автомобильных дорог села Чайковское;
6) разработка технической документации на средний ремонт улиц села Чайковское;
7) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц села Чайковское;
8) установка детской площадки в селе Чайковское;
9) услуги по техническому обслуживанию автомобиля;
10) обеспечение санитарии населенного пункта;
11) монтаж уличного освещения улиц села Чайковское;
12) освещение улиц села Чайковское.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 68 (вводится в действие с 01.01.2023).

Жітіқара ауданы Чайковский ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 243 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Чайковский ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 141,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 935,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 252,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 45 954,5 мың теңге;
2) шығындар – 47 141,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 68 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен Чайковский ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 12 788,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған Чайковский ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2023 жылға арналған Чайковский ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) кеңселік техниканы сатып алуға;
3) көлік сатып алуға;
4) Чайковский ауылының көшені жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге;
5) Чайковский ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қаматамасыз етуге;
6) Чайковский ауылының көшелерді орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеуге;
7) Чайковский ауылының шелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу;
8) Чайковский ауылында балалар ойын алаңын орнату;
9) автокөлікке техникалық қызмет көрсету қызметтері;
10) елді мекеннің санитариясын қамтамасыз ету;
11) Чайковский ауылы көшелерінің көше жарығын монтаждау;
12) Чайковский ауылының көшелерін жарықтандыру.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 68 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

4-1. Учесть, что в бюджете села Чайковское Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) монтаж уличного освещения улиц села Чайковское.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 68 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Чайковское, не подлежащих секвестру не установлен.

4-1. Жітіқара ауданы Чайковский ауылының 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен, оның ішінде ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
1) Чайковский ауылы көшелерінің көше жарығын монтаждауға.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 68 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Кезекті қаржы жылына арналған Чайковский ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 декабря 2022 года
№ 243
Бюджет села Чайковское Житикаринского района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 06.10.2023 № 68 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

6. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 243 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданы Чайковский ауылының 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 06.10.2023 № 68 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер