О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 29 декабря 2021 года № 1/15 "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 22 апреля 2022 года № 1/21
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 1/15 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 959 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 527 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 327 тысяч тенге;
2) затраты – 47 980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 тысяча тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Берегового сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 011 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 504 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 131 299 тысяч тенге;
2) затраты – 136 347 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 336 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 336 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 292 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 797 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 495 тысяч тенге;
2) затраты – 89 764 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 472 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Тереңкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 1/21 шешімі
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/15 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 959 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 527 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 327 мың теңге;
2) шығындар – 47 980 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 21 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Береговое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 011 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 504 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 131 299 мың теңге;
2) шығындар – 136 347 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 336 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 336 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 292 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 797 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86 495 мың теңге;
2) шығындар – 89 764 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 472 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 127 708 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 123 тысячи тенге;
2) затраты – 128 229 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 521 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 521 тысяча тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 842 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 50 683 тысяч тенге;
2) затраты – 53 068 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 226 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 073 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42 372 тысячи тенге;
2) затраты – 44 244 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 171 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 498 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 646 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 712 тысяч тенге;
2) затраты – 37 686 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 188 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 127 708 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 518 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 мың теңге;
трансферттер түсімі – 124 123 мың теңге;
2) шығындар – 128 229 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 521 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 521 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 842 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 683 мың теңге;
2) шығындар – 53 068 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 226 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 073 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 372 мың теңге;
2) шығындар – 44 244 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 171 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 498 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 646 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 712 мың теңге;
2) шығындар – 37 686 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 188 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022-2024 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 33 345 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 314 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 218 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 715 тысяч тенге;
2) затраты – 33 868 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 523 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 523 тысячи тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 588 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 474 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 32 114 тысяч тенге;
2) затраты – 38 205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 617 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 617 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 250 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 281 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 587 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84 382 тысячи тенге;
2) затраты – 94 389 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 139 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 139 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 474 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 865 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 376 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 783 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 117 450 тысяч тенге;
2) затраты – 160 143 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 669 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 669 тысяч тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:

1) кірістер – 33 345 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 314 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 218 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 715 мың теңге;
2) шығындар – 33 868 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 523 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 588 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 474 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 114 мың теңге;
2) шығындар – 38 205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 617 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 617 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 250 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 281 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 587 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84 382 мың теңге;
2) шығындар – 94 389 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 139 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 139 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153 474 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 376 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 783 мың теңге;
трансферттер түсімі – 117 450 мың теңге;
2) шығындар – 160 143 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 669 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 669 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"12. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 004 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 395 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 541 тысяча тенге;
2) затраты – 34 355 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 351 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 351 тысяча тенге.";
пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"16. Учесть целевые текущие трансферты на 2022 год в бюджете сельских округов в следующих размерах:
246 028 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
6 842 тысячи тенге – на капитальный ремонт административного здания в селе Байконыс;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
17 642 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
43 352 тысячи тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
6 687 тысяч тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.

"12. 2022-2024 жылдарға арналған Федоровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 004 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 395 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 541 мың теңге;
2) шығындар – 34 355 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 351 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 351 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
246 028 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
6 842 мың теңге – Байқоныс ауылындағы әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге;
1 360 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
17 642 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
43 352 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
6 687 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.