Об утверждении бюджета Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 26/299.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы - 110 355 тысяч тенге:
налоговым поступлениям - 6 719 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 103 636 тысяч тенге;
2)затраты - 110 635,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 280,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 280,7 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 280,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо Казахстанской области от 14.04.2023 № 3/19 (вводится в действие с 01.01.2023); от 7.09.2023 № 7/89 (вводится в действие с 01.01.2023); от 05.10.2023 № 9/110 (вводится в действие с 01.01.2023); от 08.12.2023 № 10/153 (вводится в действие с 01.01.2023).
1-1. Предусмотреть в бюджете Волошинского сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2023 года, возврат целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 14.04.2023 № 3/19 (вводится в действие с 01.01.2023).
1-2. Предусмотреть в бюджете Волошинского сельского округа расходы за счет свободных остатков, сложившихся по состоянию на 1 января 2023 года в сумме 280,5 тысяч тенге, согласно приложению 4.

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/299 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 9-1-бабына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Волошинка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 110 355 мың теңге:
салық түсімдеріне - 6 719 мың теңге;
салықтық емес түсімдерге - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 103 636 мың теңге;
2) шығындар - 110 635,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
қаржы мемлекет активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 280,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 280,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 280,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 14.04.2023 № 3/19 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 7.09.2023 № 7/89 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.10.2023 № 9/110 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.12.2023 № 10 /153 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1-1. Волошинка ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен республикалық бюджеттен 0,1 мың теңге, облыстық бюджеттен 0,1 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттерді қайтару 4-қосымшаға сәйкес көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 14.04.2023 № 3/19 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-2. Волошинка ауылдық округінің бюджетінде 4-қосымшаға сәйкес, 2023 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қалыптасқан бос қалдықтар есебінен 280,5 мың теңге сомасында шығыстар көзделсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 14.04.2023 № 3/19 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить, что доходы бюджета Волошинского сельского округа на 2023 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Предусмотреть на 2023 год объемы бюджетных субвенций, из районного бюджета бюджету Волошинского сельского округа в сумме 16 470 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023 год объҰмы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета, в том числе:
на фонд оплаты труда;
на освещение улиц в населенных пунктах;
на выплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих за 2021 год;
на содержание внутри посҰлковых дорог в селе Ивано-Петровка.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Есильского района Северо Казахстанской области от 14.04.2023 № 3/19 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Установить расходы на 2023-2025 годы по Волошинского сельскому округу согласно приложениям 1, 2, 3.

Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 14.04.2023 № 3/19 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Волошинка ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес құрылатындығы белгіленсін.
3. 2023 жылға аудандық бюджеттен Волошинка ауылдық округінің бюджетіне 16 470 мың теңге сомада бюджеттік субвенциялар көлемі қарастырылсын.
4. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін, соның ішінде:
еңбекақы төлеу қорына;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
2021 жылғы мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге;
Ивано-Петровка ауылындағы ауылішілік жолдарды ұстауға.
Аталған нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Волошинка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 14.04.2023 № 3/19 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Волошинка ауылдық округі бойынша 2023-2025 жылдарға арналған шығыстар 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес белгіленсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2022 года № 26/299
Бюджет Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 14.04.2023 № 3/19 (вводится в действие с 01.01.2023); от 7.09.2023 № 7/89 (вводится в действие с 01.01.2023); от 05.10.2023 № 9/110 (вводится в действие с 01.01.2023); от 08.12.2023 № 10/153 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

6. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 26/299 шешіміне
1 - қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошинка ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 14.04.2023 № 3/19 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 7.09.2023 № 7/89 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.10.2023 № 9/110 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.12.2023 № 10 /153 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)