Об отмене решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15 марта 2022 года № 12-6 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по району Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022 год"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 мая 2022 года № 14-23
В соответствии с пунктом 5 статьи 35-1 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Магжана Жумабаева РЕШИЛ:
1. Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15 марта 2022 года № 12-6 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по району Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022 год" отменить.
2. Настоящее решение вступает в силу с момента принятия.
Секретарь районного маслихата Т. Абильмажинов

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 12-6 "2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 14-23 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 35-1-бабының 5-тармағына сәйкес, Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 12-6 "2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған сәттен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Әбілмәжінов