О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 125 "Об утверждении бюджета Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 – 2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2022 года № 247
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 125 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162840) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 101980,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3730 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 403 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97847,9 тысяч тенге;
2) затраты – 102493,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -512,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 512,7 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 512,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Установить, что доходы бюджета Летовочного сельского округа формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
поступлений от продажи земельных участков, за исключением поступлений от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Летовочного сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Летовочного сельского округа в сумме 30886,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете Летовочного сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в бюджет Летовочного сельского округа в сумме 43000,4 тысяч тенге.";

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 125 шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 қарашадағы № 247 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №125 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162840 болып тіркелген) шешіміне мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 101980,9 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 403 мың теңге;
трансферттер түсімі – 97847,9 мың теңге;
2) шығындар -102493,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер– 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 512,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 512,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 512,7";
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округі бюджетінің кірістері негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Летовочный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Летовочный ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі 30886,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2022 жылға арналған Летовочный ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Летовочный ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі 43000,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";

дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Предусмотреть в бюджете Летовочного сельского округа на 2022 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 512,7 тысяч тенге согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 25 ноября 2022 года № 247
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 28 декабря 2021 года № 125
Бюджет Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 2022 жылға арналған Летовочный ауылдық округінің бюджетінде осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес қаржы жылының басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен 512,7 мың теңге сомасында шығыстар көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2022 жылғы 25 қарашадағы
№ 247 шешіміне
1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 125 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы