О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 16/1 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 16 июня 2022 года № 22/13
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 16/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26175) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Шал акына на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 888 171,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 470 422 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 729 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 405 520,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 941 828,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42 793 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 50 540 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 96 449,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 96 449,9 тысяч тенге:
поступление займов – 50 540 тысяч тенге;
погашение займов – 7 747 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 53 656,9 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 18 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района
Шал акына Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 16 июня 2022 года № 22/13
Приложение 1
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 24 декабря 2021 года № 16/1
Бюджет района Шал акына на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16/1 "2022-2024 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2022 жылғы 16 маусымдағы № 22/13 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26175 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 888 171,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 470 422 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 729 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 405 520,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 941 828,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42 793 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 50 540 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 96 449,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 96 449,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 50 540 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 747 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 53 656,9 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022 жылға ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 18 000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы
Ө. Әмрин
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2022 жылғы 16 маусымдағы
№ 22/13 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 16/1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5