О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 14-1
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 30 сентября 2022 года № 24-1
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 14-1 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26290) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 650 066 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50 273 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 609 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 219 450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 127 262 тысяч тенге;
2) затраты – 59 234 574 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 86 672 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 89 807 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 135 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 671 180 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 671 180 тысяч тенге:
поступление займов – 89 807 тысяч тенге;
погашение займов –3 135 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 584 508 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 24-1 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26290 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 650 066 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50 273 745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 609 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 219 450 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 127 262 мың теңге;
2) шығындар – 59 234 574 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 86 672 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 89 807 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 135 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 671 180 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 671 180 мың теңге:
қарыздар түсімі – 89 807 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 135 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 584 508 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2500
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
32839
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
32839
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
197945
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
79290
015
Капитальные расходы государственных органов
2218
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
116437
467
Отдел строительства района (города областного значения)
274182
040
Развитие объектов государственных органов
274182
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
63617
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
43262
003
Капитальные расходы государственных органов
20355
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
602300
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
119172
013
Капитальные расходы государственных органов
1669
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
481459
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
59961
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
56961
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3000
02
Оборона
15216
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15216
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
15216
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
975637
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
924041
010
Государственная адресная социальная помощь
37152
004
Программа занятости
380128
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

2500
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
32839
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32839
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
197945
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79290
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2218
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
116437
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
274182
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
274182
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
63617
001
Жергілікті деңгейдежер жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43262
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20355
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
602300
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119172
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1669
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
481459
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
59961
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56961
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3000
02
Қорғаныс
15216
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15216
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
15216
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
975637
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
924041
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
37152
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
380128
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету