О внесении изменения в постановление акимата города Арыс от 20 мая 2020 года № 187 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 20 сентября 2022 года № 553
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 18 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Арыс от 20 мая 2020 года № 187 "Об установлении публичного сервитута" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5629, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 мая 2020 года) следующее изменение:
пункты 2, 3 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Е.Куандыка.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Курманбекова

Арыс қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 187 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 553 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағы 10) тармақшасына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 187 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5629 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 мамырда электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2, 3 тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Қуандыққа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Г. Құрманбекова