Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования района Сауран на 2023 год
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 5 декабря 2022 года № 385. Утратило силу постановлением акимата Сауранского района Туркестанской области от 29 августа 2023 года № 244

Сауран ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға арналған жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 385 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 29 тамыздағы № 244 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сауранского района Туркестанской области от 29.08.2023 № 244 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии статьи-18 Трудового кодекса Республики Казахстан статьи-18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан статьи 31-37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи-9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 29.08.2023 № 244 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабы, Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-37 бабтарына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес, Сауран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложения 2 к настоящему постановлению.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложения 3 к настоящему постановлению.

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

4. При установлении квоты рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложения 1 к настоящему постановлению, и освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2 к настоящему постановлению, строго соблюдать требования подпункта 3) пункта 2 статьи 26 Трудового кодекса Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Жангазиеву.

4. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес және бас бостандығынан айыру орындарынан бостылған адамдарды осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2023 жылға квотасын белгілеуде Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 26-бабы 2-тармағы 3) тармақшасының талаптары қатаң сақталсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Жанғазиевке жүктелсін.