О внесении изменений в решение маслихата района Самар от 19.10.2022 г. № 2-2 "О районном бюджете района Самар на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 9 декабря 2022 года № 7-3
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Внести изменения в районный бюджет на 2022 год согласно приложению 1:
1) доходы – 1 954 600,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 842 287,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 311,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 106 001,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1 954 600,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 861,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 78 081,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 220,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 55 861,0 тысячи тенге;
6) ‘финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55 861,0 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 78 081,0 тысячи тенге;
погашение займов – 22 220,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0, 0 тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 14 928,4 тысячи тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 9 декабря 2022 года.
Секретарь маслихата района Самар
Восточно-Казахстанской области
Г. Шаймарданова
Приложение к решению
маслихата района Самар
от 9 декабря 2022 года № 7-3
Приложение № 1 к решению
Маслихата района Самар
от 19 октября 2022 года № 2-2
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.ДОХОДЫ

Самар ауданы мәслихатының 2022 жылғы 19 қазандағы № 2-2 "Самар ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Самар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылға арналған аудандық бюджет тиісінше 1-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 1 954 600,1 мың теңге, оның іш
салықтық түсімдер – 842 287,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 311,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 106 001,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 954 600,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 861,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 78 081,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 220,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55 861,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 861,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 78 081,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 220,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 14 928,4 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Осы шешiм 2022 жылғы 9 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Шығыс Қазақстан облысы
Самар ауданы мәслихатының хатшысы
Г. Шаймарданова
Шығыс Қазақстан облысы
Самар ауданы мәслихатының
2022 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 7-3 шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
Самар ауданы мәслихатының
2022 жылғы 19 қазандағы
№ 2-2 шешіміне қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР