О бюджете Саралжинского сельского округа Бокейординского района на 2023-2025 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 25-5.
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 872 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 218 тысяч тенге;
2) затраты – 43 965 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 93 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 93 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 93 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-5 шешімі.
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 43 872 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 42 218 мың теңге;
2) шығындар – 43 965 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 93 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 93 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 10-8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2023 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейордиского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №24-1 "О районном бюджете на 2023-2025 годы".
3. Учесть в бюджетах на 2023 года поступление субвенций передаваемой из районного бюджета в сумме 32 610 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 10-8 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №24-1 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдердің жалпы сомасы 32 610 мың теңге көлемінде ескерілсін.

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Л.Кайргалиева
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 30 декабря 2022 года № 25-5
Бюджет Саралжинского сельского округа на 2023 год

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Л.Кайргалиева
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 25-5 шешіміне
1- қосымша
2023 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджеті