О бюджете Буланского сельского округа на 2023-2025годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 28-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Буланского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –34 622 тысячи тенге:
налоговые поступления – 599 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 303 тысячи тенге;
2) затраты – 35 342 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 720 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 720 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 720 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына,Сырым аудандық мәслихатының "2023-2025жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2023-2025жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 622 мың теңге:
салықтық түсімдер – 599 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 023 мың теңге;
2) шығындар – 35 342 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -720 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыр (профицитін пайдалану) – 720 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 720 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.08.2023 № 8-4 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Поступления в бюджет Буланского сельского округа на 2023 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023-2025 годы", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы".

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 31.08.2023 № 8-4 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2023-2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

3. Предусмотреть в бюджете Буланского сельского округа на 2023 год трансферты из районного бюджета на общую сумму 3 296 тысяч тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанную на факторно-бальной шкале – 3 296 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.08.2023 № 8-4 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Ш.Дуйсенгалиева
Приложение 1
к решению Сырымского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года №28-3
Бюджет Буланского сельского округа на 2023 год

3. 2023 жылға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдерінің жалпы сомасы 3 296 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 3 296 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 31.08.2023 № 8-4 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Ш.Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№28-3 шешіміне 1 - қосымша
2023 жылға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті