О бюджете села Тайтобе на 2024-2026 годы
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 79/17-8
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Тайтобе на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 516,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 560,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 79/17-8 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджет туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 516,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 560,0 мың теңге;

поступления трансфертов – 50 956,0 тысяч тенге;
2) затраты – 62 516,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Тайтобе на 2024 год предусмотрена субвенция из городского бюджета в сумме 50 956,0 тысяч тенге.

трансферттердің түсімдері – 50 956,0 мың теңге;
2) шығындар – 62 516,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2024 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджет түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен 50 956,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.