О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С-42/2 "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2023-2025 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2023 года № 8С-8/2
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С-42/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Державинск на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 260 948,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 50 970,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 7 280,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 202 698,0 тысяч тенге;
2) затраты - 265 167,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - - 4 219,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 219,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 14 289,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 188 409,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 34 033,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6 158,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 27 875,0 тысяч тенге;
2) затраты - 42 233,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - - 8 200,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 8 200,2 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 936,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 14 939,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Жарқайың аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-42/2 "2023-2025 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 8С-8/2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1 бабының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-42/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 260 948,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 50 970,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7 280,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 202 698,0 мың теңге;
2) шығындар - 265 167,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - - 4 219,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 219,0 мың теңге.
2023 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 14 289,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 188 409,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 34 033,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 158,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 27 875,0 мың теңге;
2) шығындар - 42 233,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -8 200,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 8200,2 мың теңге.
2023 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12 936,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 14 939,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Утвердить бюджет Костычевского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 26 197,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 208,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления -102,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 21 887,0 тысяч тенге;
2) затраты - 31 436,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -5 239,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 239,9 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 10 463,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 11 424,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Нахимовского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 25 592,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления -3 083,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 22 509,0 тысяч тенге;
2) затраты - 26 786,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - - 1 194,9 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 194,9 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 597,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 9 912,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Отрадного сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 29 339,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 26 039,0 тысяч тенге;
2) затраты - 31 325,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - - 1 986,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 986,8 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 11 644,0 тысячи тенге;

"3. 2023-2025 жылдарға арналған Костычево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 26 197,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 208,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 102,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21 887,0 мың теңге;
2) шығындар - 31 436,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -5 239,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 5 239,9 мың теңге.
2023 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 10 463,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 11 424,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25 592,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 083,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 22 509,0 мың теңге;
2) шығындар - 26 786,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 194,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 194,9 мың теңге.
2023 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12 597,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 9 912,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -29 339,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 26 039,0 мың теңге;
2) шығындар - 31 325,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1 986,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 1 986,8 мың теңге.
2023 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 11 644,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 14 395,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанадалинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 60 313,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 931,9 тысяча тенге;
неналоговые поступления -771,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 299,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов -52 311,0 тысяч тенге;
2) затраты - 61 427,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - - 1 114,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1 114,4 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 14 666,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 37 645,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Бирсуат на 2023-2025 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 25 358,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 975,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 21 383,0 тысячи тенге;
2) затраты - 27 972,7 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - - 2 614,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 614,7 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 11 415,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Бирсуат сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 9 968,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет села Кумсуат на 2023-2025 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 22 276,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 584,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 38,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 20 654,0 тысячи тенге;
2) затраты - 23 030,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - - 754,5 тысячи тенге;

2023 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 14 395,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 60 313,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 931,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 771,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 299,1 мың теңге;
трансферттер түсімі - 52 311,0 мың теңге;
2) шығындар - 61 427,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 114,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 1 114,4 мың теңге.
2023 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 14 666,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 37 645,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Бірсуат ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25 358,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 975,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21 383,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 972,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 614,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 614,7 мың теңге.
2023 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 11 415,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 9 968,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Құмсуат ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 276,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 584,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 38,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 20 654,0 мың теңге;
2) шығындар - 23 030,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -754,5 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -754,5 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 740,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 7 914,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
11. Утвердить бюджет села Львовское на 2023-2025 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 23 063,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 662,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 21 401,0 тысяча тенге;
2) затраты - 24 571,0 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 1 508,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 508,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 530,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 8 871,0 тысяча тенге.
пункт 12 изложить в новой редакции:
12. Утвердить бюджет села Пригородное на 2023-2025 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 29 940,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 536,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 72,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 28 332,0 тысячи тенге;
2) затраты - 30 131,6 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 191,6 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 191,6 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 312,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 16 020,0 тысяч тенге.
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Пятигорское на 2023-2025 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 116 256,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 874,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 114 382,0 тысячи тенге;
2) затраты - 116 509,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 754,5 мың теңге.
2023 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12 740,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 7 914,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
11. 2023-2025 жылдарға арналған Львов ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23 063,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 662,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21 401,0 мың теңге;
2) шығындар - 24 571,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 508,0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 508,0 теңге.
2023 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12530,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 8871,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
12. 2023-2025 жылдарға арналған Пригород ауылының бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29 940,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 536,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 72,0 мың теңге;
трансферттер түсімі 28 332,0 мың теңге;
2) шығындар - 30 131,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -191,6 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 191,6 теңге.
2023 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12312,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 16020,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2023-2025 жылдарға арналған Пятигор ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 116 256,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 874,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 114 382,0 мың теңге;
2) шығындар - 116 509,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета - -253,1 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 253,1 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 363,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 102 019,0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет села Тасоткель на 2023-2025 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 24 946,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 476,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 40,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 23 430,0 тысяч тенге;
2) затраты - 25 113,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - - 167,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 167,7 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11 967,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 11 463,0 тысячи тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Ушкарасу на 2023-2025 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 21 616,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 625,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления -177,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 20 814,0 тысяч тенге;
2) затраты - 22 852,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -1 236,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 236,4 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 283,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 8 531,0 тысяча тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет села Шойындыколь на 2023-2025 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 31 748,0 тысяч тенге, в том числе:

4) бюджет тапшылығы (профициті) - -253,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 253,1 мың теңге.
2023 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12 363,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 102 019,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2023-2025 жылдарға арналған Тасөткел ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24 946,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 476,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 40,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 23 430,0 мың теңге;
2) шығындар - 25 113,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -167,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -167,7 мың теңге.
2023 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 11 967,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 11 463,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2023-2025 жылдарға арналған Үшқарасу ауылының бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 21 616,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 625,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 177,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 20 814,0 мың теңге;
2) шығындар - 22 852,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 236,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 236,4 мың теңге.
2023 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12 283,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2023 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 8 531,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2023-2025 жылдарға арналған Шойындыкөл ауылының бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 31 748,0 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления - 5 447,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 26 301,0 тысяча тенге;
2) затраты - 32 383,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -635,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -635,2 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2023 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 339,0 тысяч тенге.

салықтық түсімдер - 5 447,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 26 301,0 мың теңге;
2) шығындар - 32 383,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -635,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 635,2 мың теңге.
2023 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12 339,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.