О бюджете Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2024-2026 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 8С-12/19.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 101175,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29651,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 121,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71403,0 тысяч тенге;
2) затраты – 141906,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40731,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40731,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 06.03.2024 № 8С-14/6 (вводится в действие с 01.01.2024).

2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-12/19 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101175,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29651,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 121,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 71403,0 мың теңге;
2) шығындар – 141906,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40731,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40731,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 8С-14/6 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Учтены нормативы распределения доходов в бюджеты города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты в бюджеты города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов – 100 %.
3. Учесть, что в сельском бюджете на 2024 год предусмотрена субвенция, передаваемая из районного бюджета в сумме 16055,0 тысяч тенге.

2. Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтердің бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері мынадай мөлшерде ескерілді:
1) Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтердің бюджеттеріне төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан алынатын жеке табыс салығы бойынша - 100 %.
3. 2024 жылға арналған ауылдық бюджетте 16055,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен берілетін субвенция қарастырылғаны ескерілсін.

4. Учесть, что в составе поступлений сельского бюджета на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
4-1. Предусмотреть стимулирующие надбавки к должностным окладам водителей организаций, финансируемых из бюджета района в размере 100 % от должностного оклада.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 06.03.2024 № 8С-14 /6 (вводится в действие с 01.01.2024).

4. 2024 жылға арналған ауылдық бюджеттің түсімдерінің құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4-1. Аудан бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдардың жүргізушілеріне лауазымдық жалақысының 100 %-на дейінгі мөлшерде ынталандырушы үстемеақылар қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 8С-14/6 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

55348,0
в том числе:
За счет трансфертов республиканского бюджета:
140,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
140,0
За счет трансфертов из областного бюджета:
40356,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
40356,0
Средний ремонт тротуара по улице Ленина села Катарколь Акмолинской области Бурабайского района
40356,0
За счет трансфертов из районного (города областного значения) бюджета:
14852,0
Устройство многофункциональной площадки в селе Катарколь, Бурабайского района, Акмолинской области
13665,0
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из районного бюджета
1187,0

55348,0
оның ішінде:
Республикалық бюджет трансферттері есебінен:
140,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға:
140,0
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен:
40356,0
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
40356,0
Бурабай ауданы Ақмола облысы Қатаркөл ауылының Ленин көшесіндегі тротуарды орташа жөндеу
40356,0
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен:
14852,0
Қатаркөл ауылындағы көпфункционалды алаңның құрылысы, Бурабай ауданы, Ақмола облысы
13665,0
Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар
1187,0