О переименовании некоторых улиц города Алга
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 14 июля 2023 года № 174 и решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 14 июля 2023 года № 46
В соответствии с подпунктом 5-1 статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключений областной ономастической комиссии Актюбинской области от 26 декабря 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Алга:
улицу "Комсомол" на улицу "Жастық";
улицу "Ленин" на улицу "Республика";
улицу "Фрунзе" на улицу "Шапағат";
улицу "Чапаев" на улицу "Азаттық";
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Алгинского района.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ержанов
Председатель Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов

Алға қаласының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 174 қаулысы және Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 шілдедегі № 46 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1 тармақшасына, Ақтөбе облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылдың 26 желтоқсандағы қорытындысы және тиісті аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып, Алға ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Алға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алға қаласының келесі көшелері:
"Комсомол" көшесі – "Жастық" көшесіне;
"Ленин" көшесі – "Республика" көшесіне;
"Фрунзе" көшесі – "Шапағат" көшесіне;
"Чапаев" көшесі – "Азаттық" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау Алға ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Ержанов
Алға аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Тулеуов