Об установлении карантина
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 18 октября 2023 года № 154. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 9 ноября 2023 года № 168
Сноска. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 09.11.2023 № 168 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 17 октября 2023 года № 02-08-04/153, РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории зимовке Тірітам Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области, в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима Карауылкелдинского
сельского округа
Қ. Ізбағанбет

Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 қазандағы № 154 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 9 қарашадағы № 168 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 09.11.2023 № 168 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы басшысының міндетін атқарушы 2023 жылғы 17 қазандағы № 02-08-04/153 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан қарасан ауруы анықталуына байланысты, Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің Тірітам қыстағы аумағына карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Қарауылкелді ауылдық округінің
әкімінің м.а
Қ. Ізбағанбет