О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 18 октября 2023 года № 154 "Об установлении карантина"
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 9 ноября 2023 года № 168
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 8 ноября 2023 года № 02-08-04/161, РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории зимовки "Тірітам" Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 18 октября 2023 года № 154 "Об установлении карантина".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Карауылкелдинского сельского округа
Қ. Ізбағанбет

Карантинді алу және Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 қазандағы № 154 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 9 қарашадағы № 168 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2023 жылғы 8 қарашадағы №02-08-04/161 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің "Тірітам" қыстағының аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасынан қарасан ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралары жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынсын.
2. Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 қазандағы № 154 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық
округінің әкімінің м.а
Қ. Ізбағанбет