Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2024 – 2026 годы
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20 декабря 2023 года № 97
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 498 989 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 015 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 799 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 637 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 454 473 тысяч тенге;
2) затраты – 4 768 917 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 051 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 94 146 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 81 095 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -282 979 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 282 979 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 94 146 тысяч тенге;
погашение займов – 81 095,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 269 928,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20.03.2024 № 142 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в доход районного бюджета зачисляются следующие поступления:
корпоративный подоходный налог;
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
акцизы;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
прочие доходы от государственной собственности;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим;
прочие неналоговые поступления;
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями.

2024-2026 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 97 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –4 498 989 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 015 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 799 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 637 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 454 473 мың теңге;
2) шығындар – 4 768 917 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 051 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 94 146 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 81 095 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 282 979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 282 979 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 94 146 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 81 095,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 269 928,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 20.03.2024 № 142 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттің кірісіне келесідей түсімдер ескерілсін:
корпоративтік табыс салығы;
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
акциздер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер;
мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату.

3. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024 –2026 годы" установлено:
с 1 января 2024 года:
1) минимальный размер заработной платы – 85 000 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 3 692 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 43 407 тенге.
4. В соответствии с пунктом 8 решения Актюбинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2024-2026 годы" предусмотрена на 2024 год субвенция, передаваемая из областного бюджета в районный бюджет в сумме – 1 214 637 тысяч тенге.
5. На 2024 год предусмотрены субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме – 392 236,0 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 74 894 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 40 943 тысяч тенге;
Аппарату акима села Шамши Калдаякова – 3 025 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 39 997 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 58 842 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 57 633 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 37 209 тысяч тенге;
Велиховскому сельскому округу – 33 127 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 46 566 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20.03.2024 № 142 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть в районном бюджете на 2024 год поступление кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных сумм кредитов определяется на основании постановления акимата района.
7. Учесть в районном бюджете на 2024 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета и трансферты на развитие из Национального фонда Республики Казахстан на:
1) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
2) обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
3) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения;
4) развитие коммунального хозяйства.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
8. Учесть в районном бюджете на 2024 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на:

3. Қазақстан Республикасының "2024-2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 - бабына сәйкес белгіленгені еске және басшылыққа алынсын:
2024 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 85 000 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 692 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 43 407 теңге.
4. Ақтөбе облыстық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімінің 8-тармағына сәйкес 2024 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция – 1 214 637 мың теңге сомасында көзделді.
5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтерге берілетін субвенция көлемі – 392 236,0 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 74 894 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 40 943 мың теңге;
Шәмші Қалдаяқов ауылы әкімінің аппаратына – 3 025 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 39 997 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 58 842 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 57 633 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 37 209 мың теңге;
Велихов ауылдық округіне – 33 127 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 46 566 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 20.03.2024 № 142 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға кредиттер түскені ескерілсін.
Кредиттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
7. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан даму трансферттері ескерілсін:
1) мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға;
2) Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
3) халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға;
4) коммуналдық шаруашылығын дамытуға.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің және даму трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері ескерілсін:

1) выплату государственной адресной социальной помощи;
2) обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
3) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл– Ел бесігі ";
4) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов на:
1) благоустройство и озеленение населенных пунктов;
2) обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
3) на капитальные расходы государственного органа;
4) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
2) мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
3) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
4) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің және даму трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
9. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтерге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделсін:
1) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру;
2) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету;
3) мемлекеттік органның күрделі шығыстарыны;
4) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу.
Трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме – 23 000 тысяч тенге.
11. Утвердить перечень бюджетных программ районного бюджета, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2024 год, согласно приложению 4.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 97
Бюджет Каргалинского района на 2024 год

10. 2024 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерв сомасы – 23 000 мың теңге болып бекітілсін.
11. 2024 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 97 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті

15178,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
323907,0
1
Социальное обеспечение
30500,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30500,0
005
Государственная адресная социальная помощь
30500,0
2
Социальная помощь
160983,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
160983,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14961,0
006
Оказание жилищной помощи
150,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
58211,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
87661,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
132424,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132424,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
91153,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
471,0
021
Капитальные расходы государственного органа
800,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
40000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
623623,0
1
Жилищное хозяйство
84780,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18620,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
16620,0
005
Снос аварииного и ветхого жилья
2000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
66160,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
66160,0
2
Коммунальное хозяйство
495985,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
495985,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
30860,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

15178,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
323907,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
30500,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30500,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30500,0
2
Әлеуметтiк көмек
160983,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
160983,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14961,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
150,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
58211,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
87661,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
132424,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132424,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91153,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
471,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
40000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
623623,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
84780,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18620,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
16620,0
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
2000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
66160,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
66160,0
2
Коммуналдық шаруашылық
495985,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
495985,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
30860,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

8000
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
10000
3
Информационное пространство
160071
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
21000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
21000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
139071
006
Функционирование районных (городских) библиотек
138077
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
994
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
77676
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
48869
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
26689
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
22180
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28807
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
23971
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4836
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
114617
6
Земельные отношения
92901
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
92901
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
92901
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
21716
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
21716
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
21716
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23747
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23747
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23747
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
23747
12
Транспорт и коммуникации
235000
1
Автомобильный транспорт
235000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

8000
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
10000
3
Ақпараттық кеңiстiк
160071
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
21000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
21000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
139071
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
138077
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
994
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
77676
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
48869
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26689
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
22180
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28807
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23971
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4836
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
114617
6
Жер қатынастары
92901
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
92901
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92901
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
21716
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
21716
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
21716
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23747
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23747
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23747
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23747
12
Көлiк және коммуникация
235000
1
Автомобиль көлiгi
235000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
81450
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
81450
Приложение 4 к решению Каргалинского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 97
ПЕРЕЧЕНЬ бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Каргалинского районного бюджета на 2024 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
471
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
81450
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
81450
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 97 шешіміне 4 қосымша
2024 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар ТІЗІМДЕМЕСІ
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек