Об установлении карантинных мер по улицам Д. Кунаева, А. Жубанова села Кос-Истек Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района
Решение акима Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 18 июля 2023 года № 19
В соответствии со статьей 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казхастан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каргалинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 июля 2023 года за № 2-9-05/139, аким Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением заболевания среди домашних птиц Ньюкасл, установить карантинные меры по улицам Д. Кунаева, А. Жубанова села Кос-Истек Кос-Истекского сельского округа Каргалинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в дейстие со дня его подписания.
Аким Кос-Истекского
сельского округа
Г. Досмагамбетова

Қарғалы ауданы Қос Естек ауылдық округіне қарасты Қос Естек ауылының Д. Қонаев көшесі мен А. Жұбанов көшесіне карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Қос Естек ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 шілдедегі № 19 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарғалы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 18 шілдедегі № 2-9-05/139 ұсынысы негізінде, Қос Естек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үй құстары арасында Ньюкасл ауруының анықталуына байланысты, Қағалы ауданы Қос Естек ауылдық округіне қарасты Қос Естек ауылының Д. Қонаев көшесі мен А. Жұбанов көшесіне карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қос Естек ауылдық
округінің әкімі
Г. Досмағамбетова