О признании утратившим силу постановление акимата Города Капшагай Алматинской области от 09 ноября 2015 года № 599 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 26 декабря 2023 года № 1292
В соответствии с Социальным кодексом Республики Казахстан, пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Қонаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Капшагай Алматинской области от 09 ноября 2015 года № 599 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Қонаев.
Аким города Н. Куматаев

"Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 599 қаулының күшін жою туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 1292 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37 – бабы 8-тармағына сәйкес Қонаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 599 қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қонаев қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
Қала әкімі Н. Құматаев