О присвоении наименований некоторым безымянным улицам села Жылысай и Шыбышы, Мойнак Жылысайского сельского округа
Решение акима Жылысайского сельского округа Кегенского района Алматинской области от 24 ноября 2023 года № 11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Жылысай и Шыбышы, Мойнак, Жылысайского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 30 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села
Жылысай Жылысайского сельского округа:
безымянной улице – улица "Жылысай";
безымянной улице – улица "Жамбыл";
безымянной улице – улица "Құрманғазы";
безымянной улице – улица "Ораз Жандосов";
Алматы улице – улица "Өскенбай Сыдықжанұлы";
Ленин улице – улица "Өркенбай Дінәсілұлы";
безымянной улице – улица "Мұқа Жарқынбасұлы";
М.Горький улице – улица "Қабай Ізбасарұлы";
2. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Мойнак Жылысайского сельского округа:
Центральный улице – улица "Оразалы Батырбеков";
3. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Мойнак Жылысайского сельского округа:
безымянной улице – улица "Нұржікей Майемгенов";
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылысайского сельского округа К.У.Нарынбаев

Жылысай ауылдық округінің Жылысай, Шыбышы және Мойнақ ауылдарының кейбір атауы жоқ көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Кеген ауданы Жылысай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 24 қарашадағы № 11 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жылысай ауылдық округінің Жылысай, Шыбышы және Мойнақ ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 30 наурыздағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Жылысай ауылдық округінің Жылысай ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі
атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Жылысай" көшес
атауы жоқ көшесіне – "Жамбыл" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Құрманғазы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Ораз Жандосов" көшесі;
Алматы көшесіне – "Өскенбай Сыдықжанұлы" көшесі;
Ленин көшесіне – "Өркенбай Дінәсілұлы" көшесі;
атауы жоқ көшесіне – "Мұқа Жарқынбасұлы" көшесі;
М.Горький көшесіне – "Қабай Ізбасарұлы" көшесі;
2. Жылысай ауылдық округінің Шыбышы ауылының атауы жоқ көшелеріне
келесі атаулар берілсін:
Орталық көшесіне – "Оразалы Батырбеков" көшесі
3. Жылысай ауылдық округінің Мойнақ ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атауы жоқ көшесіне – "Нұржікей Майемгенов" көшесі;
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Округ әкімі К.У.Нарынбаев