О внесении изменений и дополнений в решение Меркенского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №40-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2023-2025 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2023 года № 15-2
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения районного маслихата от 30 октября 2023 года №11-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2022 года №39-3 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года №40-2 следующие изменения и дополнения:
1-1. Утвердить бюджет Актоганского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
доходы – 248658 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11916 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 390 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 236352 тысяч тенге;
затраты – 251915 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – -3257 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3257 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3257 тысяч тенге.
1-2.Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
доходы – 299152 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 57500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3810 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 237842 тысяч тенге;
затраты – 319569 тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – -20417 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 20417 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 20417 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

"2023-2025 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №40-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 15-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудан мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы №39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" аудан мәслихатының 2023 жылдың 08 желтоқсандағы №14-2 шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" аудандық мәслихат 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №40-2 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"1-1. Ақтоған ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
Кірістер – 248658 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11916 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 390 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 236352 мың теңге;
шығындар – 251915 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -3257 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3257 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3257 мың теңге.
"1-2. Жамбыл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 299152 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 57500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3810 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 234467 мың теңге;
шығындар – 319569 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -20417 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 20417 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-20417 мың теңге.

Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата
Меркенского района М. Кокрекбаев
Приложение 2 к решению маслихата Меркенского района от 28 декабря 2022 №40-2
Приложение 2 к решению маслихата Меркенского района от октября 2023 года №12-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық
мәслихатының төрағасы М. Көкрекбаев
Меркі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №40-2 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мəслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 15-2 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3