О бюджете сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 27 декабря 2023 года № 14/79.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 673 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 935 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 70 738 тысяч тенге;
2) затраты – 120 705 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 032 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 032 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 032 тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 07.03.2024 № 17/100 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 247 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 916 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 65 331 тысяч тенге;
2) затраты – 73 780 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 533 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 533 тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 533 тенге.

2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/79 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 673 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 935 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 70 738 мың теңге;
2) шығындар – 120 705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 032 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 032 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 032 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 07.03.2024 № 17/100 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024-2026 жылдарға арналған Талап ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 247 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 916 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 65 331 мың теңге;
2) шығындар – 73 780 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 533 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 533 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 533 мың теңге.

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 07.03.2024 № 17/100 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Сарыкенгирского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 246 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 226 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 44 020 тысяч тенге;
2) затраты – 45 246 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 07.03.2024 № 17/100 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2024-2026 жылдарға арналған Сарыкеңгір ауылдық округінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 246 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 226 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 44 020 мың теңге;
2) шығындар – 45 246 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

4. Учесть в составе поступлений бюджета сельских округов бюджетные субвенции, передаваемые из городского бюджета в бюджеты сельских округов на 2024-2026 годы согласно приложению 10.
5. Учесть в составе поступлений бюджета сельских округов целевые трансферты передаваемые из городского бюджета в бюджеты сельских округов на 2024 год согласно приложению 11.
6. Установить, что в процессе исполнения бюджета сельских округов не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.

4. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен ауылдық округтерінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 10 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2024 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен ауылдық округтерінің бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 11 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. Ауылдық округтер бюджетін атқару үрдісінде еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.