Об утверждении Правил представления органами государственных доходов Министерству энергетики Республики Казахстан сведений о налогоплательщике (налоговом агенте), составляющих налоговую тайну, без получения письменного разрешения налогоплательщика (налогового агента) и конфиденциальной информации в сфере производства и оборота сжиженного газа и нефтепродуктов, а также перечня представляемых сведений
Совместный приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 26 июля 2023 года № 276 и Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 27 июля 2023 года № 799
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 30 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить:
1) Правила представления органами государственных доходов Министерству энергетики Республики Казахстан сведений о налогоплательщике (налоговом агенте), составляющих налоговую тайну, без получения письменного разрешения налогоплательщика (налогового агента) и конфиденциальной информации в сфере производства и оборота сжиженного газа и нефтепродуктов (далее – Правила) согласно приложению 1, к настоящему совместному приказу;
2) перечень представляемых органами государственных доходов Министерству энергетики Республики Казахстан сведений о налогоплательщике (налоговом агенте), составляющих налоговую тайну, без получения письменного разрешения налогоплательщика (налогового агента) и конфиденциальной информации в сфере производства и оборота сжиженного газа и нефтепродуктов согласно приложению 2, к настоящему совместному приказу.
2. Департаменту газовой промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня принятия настоящего совместного приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке разместить настоящий совместный приказ на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.

Мемлекеттік кірістер органдарының салық төлеуші (салық агенті) туралы салықтық құпияны құрайтын мәліметтерді және сұйытылған газ бен мұнай өнімдерін өндіру және олардың айналымы саласындағы құпия ақпаратты салық төлеушінің (салық агентінің) жазбаша рұқсатын алмастан Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігіне ұсынуы қағидаларын, сондай-ақ ұсынылатын мәліметтер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2023 жылғы 26 шiлдедегi № 276 және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2023 жылғы 27 шiлдедегi № 799 бірлескен бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық Кодексі) 30-бабы 3-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Мыналар:
1) осы бірлескен бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Мемлекеттік кірістер органдарының салық төлеуші (салық агенті) туралы салықтық құпияны құрайтын мәліметтерді және сұйытылған газ бен мұнай өнімдерін өндіру және олардың айналымы саласындағы құпия ақпаратты салық төлеушінің (салық агентінің) жазбаша рұқсатын алмастан Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігіне ұсынуы қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар);
2) осы бірлескен бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік кірістер органдары салық төлеушінің (салық агентінің) жазбаша рұқсатын алмастан Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігіне ұсынатын салық төлеуші (салық агенті) туралы салықтық құпияны құрайтын мәліметтердің және сұйытылған газ бен мұнай өнімдерін өндіру және олардың айналымы саласындағы құпия ақпараттың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Газ өнеркәсібі департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрық қабылданған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бірлескен бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті осы бірлескен бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырсын.

4. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующих вице-министров энергетики и финансов Республики Казахстан.
5. Настоящий совместный приказ вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов Республики Казахстан
__________Е. Жамаубаев
Министр энергетики Республики Казахстан __________А. Саткалиев
Приложение 1
к совместному приказу
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
Республики Казахстан
от 27 июля 2023 года № 799 и
Министр энергетики
Республики Казахстан
от 26 июля 2023 года № 276
Правила
представления органами государственных доходов Министерству энергетики Республики Казахстан сведений о налогоплательщике (налоговом агенте), составляющих налоговую тайну, без получения письменного разрешения налогоплательщика (налогового агента) и конфиденциальной информации в сфере производства и оборота сжиженного газа и нефтепродуктов
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила представления органами государственных доходов Министерству энергетики Республики Казахстан сведений о налогоплательщике (налоговом агенте), составляющих налоговую тайну, без получения письменного разрешения налогоплательщика (налогового агента) и конфиденциальной информации в сфере производства и оборота сжиженного газа и нефтепродуктов (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 30 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее – Налоговый кодекс) и устанавливают порядок представления органами государственных доходов Министерству энергетики Республики Казахстан (далее − Министерство энергетики) сведений о налогоплательщике (налоговом агенте), составляющих налоговую тайну, без получения письменного разрешения налогоплательщика (налогового агента) и конфиденциальной информации в сфере производства и оборота сжиженного газа и нефтепродуктов (далее − Сведения).
2. Сведения представляются должностным лицам Министерства энергетики, включенным в перечень должностных лиц, утвержденный в соответствии с абзацем вторым подпункта 4) пункта 3 статьи 30 Налогового кодекса (далее – Перечень должностных лиц).
Перечень должностных лиц предоставляется в органы государственных доходов ежегодно, до 31 января текущего отчетного периода.
Министерство энергетики обеспечивает своевременное внесение изменений в Перечень должностных лиц в случаях увольнения либо иного отсутствия должностных лиц, включенных в данный Перечень.
Глава 2. Порядок представления Сведений

4. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика және қаржы вице-министрлеріне жүктелсін.
5. Осы бірлескен бұйрық 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
__________Е. Жамаубаев
Қазақстан РеспубликасыЭнергетика министрі__________А. Саткалиев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
2023 жылғы 27 шілдедегі
№ 799 мен
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
2023 жылғы 26 шілдедегі
№ 276 Бірлескен бұйрыққа
1-қосымша
Мемлекеттік кірістер органдарының салық төлеуші (салық агенті) туралы салықтық құпияны құрайтын мәліметтерді және сұйытылған газ бен мұнай өнімдерін өндіру және олардың айналымы саласындағы құпия ақпаратты салық төлеушінің (салық агентінің) жазбаша рұқсатын алмастан Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігіне ұсынуы қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Мемлекеттік кірістер органдарының салық төлеуші (салық агенті) туралы салықтық құпияны құрайтын мәліметтерді және сұйытылған газ бен мұнай өнімдерін өндіру және олардың айналымы саласындағы құпия ақпаратты салық төлеушінің (салық агентінің) жазбаша рұқсатын алмастан Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігіне ұсыну қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) (бұдан әрі – Салық кодексі) 30-бабы 3-тармағының 4) тармақшасына сәйкес әзірленді және мемлекеттік кірістер органдарының салық төлеуші (салық агенті) туралы салықтық құпияны құрайтын мәліметтерді және сұйытылған газ бен мұнай өнімдерін өндіру және олардың айналымы саласындағы құпия ақпаратты (бұдан әрі – Мәліметтер) салық төлеушінің (салық агентінің) жазбаша рұқсатын алмастан Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігіне (бұдан әрі – Энергетика министрлігі) ұсыну тәртібін белгілейді.
2. Мәліметтер Салық кодексінің 30-бабы 3-тармағы 4) тармақшасының екінші абзацына сәйкес бекітілген лауазымды адамдардың тізбесіне (бұдан әрі – Лауазымды адамдардың тізбесі) енгізілген Энергетика министрлігінің лауазымды адамдарына ұсынылады.
Лауазымды адамдардың тізбесі жыл сайын, ағымдағы есепті кезеңнің 31 қаңтарына дейін мемлекеттік кірістер органдарына беріледі.
Энергетика министрлігі осы Тізбеге енгізілген лауазымды адамдар жұмыстан шығарылған не өзге де болмаған жағдайларда Лауазымды адамдардың тізбесіне өзгерістердің уақтылы енгізілуін қамтамасыз етеді.
2-тарау. Мәліметтерді ұсыну тәртібі

3. Органом государственных доходов по запросу представляются в Министерство энергетики Сведения согласно приложению 2 к настоящим Правилам посредством интеграционного взаимодействия информационных систем Министерства энергетики с информационной системой органов государственных доходов "Интегрированная база данных" (ИБД) посредством Единой транспортной среды государственных органов (далее – ЕТС ГО) через шлюз "электронного правительства" согласно Правил интеграции объектов информатизации "электронного правительства", утвержденных приказом и.о. Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 29 марта 2018 года № 123 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16777).
До реализации интеграции информационных систем государственных органов Сведения органами государственных доходов выгружаются на рабочую станцию (изолированную от локальной сети) Министерства энергетики посредством выделенной линии ЕТС ГО.
Глава 3. Обеспечение конфиденциальности Сведений
4. Должностные лица Министерства энергетики, имеющие доступ к Сведениям, обеспечивают использование получаемой информации только в целях осуществления мониторинга производства, транспортировки (перевозки), хранения, отгрузки и реализации сжиженного газа, включающий мониторинг оптовых и розничных цен на сжиженный газ, реализуемый в Республике Казахстан, а также для осуществления мониторинга производства и реализации нефтепродуктов, недропользователей по транспортировке и экспорту нефти, за реализацией Соглашений о разделе продукции в проектах Кашаган, Карачаганак, Тенгиз, выполнения недропользователями обязательств по контракту на недропользование по углеводородам, без ущерба для стороны, ее предоставившей, без права передачи третьим сторонам и несут ответственность за их незаконное разглашение в соответствии со статьей 473 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях".
Также Сведения могут быть использованы Министерством энергетики для обеспечения автоматизации процессов формирования плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан.
Приложение 2
к совместному приказу
Заместитель Премьер-Министра -
Министр финансов
Республики Казахстан
от 27 июля 2023 года № 799 и
Министр энергетики
Республики Казахстан
от 26 июля 2023 года № 276
Перечень
представляемых органами государственных доходов Министерству энергетики Республики Казахстан сведений о налогоплательщике (налоговом агенте), составляющих налоговую тайну, без получения письменного разрешения налогоплательщика (налогового агента) и конфиденциальной информации в сфере производства и оборота сжиженного газа и нефтепродуктов
Наименование сведений, составляющих налоговую тайну
Необходимые сведения из СНТ
1.
Номер СНТ учетной системы
2.
Дата отгрузки товара
3.
Регистрационный номер СНТ в ИС ЭСФ
5.
Исправления СНТ
6.
Возврат товара, ранее принятого по СНТ
7.
Ввоз товаров на территорию РК
8.
Вывоз товаров с территории РК
9.
Информация о виде транспорта для перемещения товара
Раздел B
Реквизиты поставщика
13.
ИИН / БИН
14.
Наименование поставщика/отправителя
15.
БИН структурного подразделения
16.
БИН реорганизованного лица
17.
Категория поставщика
18.
Код страны регистрации поставщика
19.
Код страны отправки/отгрузки
20.
Фактический адрес отправки/отгрузки
Раздел C
Реквизиты получателя
22.
ИИН/БИН
23.
Наименование получателя
24.
БИН структурного подразделения
25.
БИН реорганизованного лица
26.
Категория получателя
27.
Код страны регистрации получателя
28.
Код страны доставки/поставки
Раздел D
Реквизиты грузоотправителя и грузополучателя
31.
ИИН/БИН (грузоотправитель)
32.
Наименование грузоотправителя
33.
Код страны отправки
34.
ИИН/БИН (грузополучатель)
35.
Наименование грузополучателя
36.
Код страны отправки
Раздел Е
Сведения по перевозке
39.
Сведения о планируемом транспорте для перевозки
Раздел G1
Данные по товарам
51
Код операции
Таблица G1
Признак происхождения
Таблица G1
Наименование товара
Таблица G1
Код товара (ТН ВЭД ЕАЭС)
Таблица G1
Единица измерения
Таблица G1
Количество товара
Таблица G1
Цена за единицу товара
Таблица G1
НДС
Таблица G1
Общая стоимость товара с косвенными налогами
Таблица G1
Идентификатор товара в ИС ЭСФ
Необходимые сведения из ККМ
1.
Наименование налогоплательщика
2.
Идентификационный номер налогоплательщика
3.
Порядковый номер чека
4.
Дата и время совершения покупки товаров, выполнения работ, оказания услуг
5.
Цена товара, работы, услуги за единицу
6.
Наименование товара, работы, услуги
7.
Адрес АЗС, АГЗС
8.
Наименование реализованного товара (сжиженный нефтяной газ и/или виды нефтепродукта)
9.
Количество приобретаемого товара, работ, услуг, единицу их измерения
10.
Общая сумму продажи товара, работы, услуги
11.
Сумму налога на добавленную стоимость с указанием ставки по облагаемым налогом на добавленную стоимость оборотам по реализации товаров, работ, услуг – в случае, если налогоплательщик является плательщиком налога на добавленную стоимость
12.
Адрес места использования контрольно-кассовой машины
Необходимые сведения из ЭСФ
Раздел А
Общий раздел
1.
Регистрационный номер
2.
Дата выписки
2.1
Дата выписки на бумажном носителе
4
Исправленный
4.1
Дата выписки
4.4
Регистрационный номер "первоначальной" ЭСФ
1.1
Номер учетной системы
3.
Дата совершения оборота
5.
Дополнительный
5.1
Дата выписки
5.3
Регистрационный номер
Раздел В
Реквизиты поставщика
6.
ИИН/БИН
6.0
БИН структурного подразделения юридического лица
7.
Поставщик
8.
Адрес места нахождения
Раздел С
Реквизиты получателя
16.
ИИН/БИН

3. Мемлекеттік кірістер органы сұрау салу бойынша осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес Мәліметтерді Энергетика министрлігінің ақпараттық жүйелерінің мемлекеттік кірістер органдарының "Интеграцияланған деректер базасы" ақпараттық жүйесімен (ИДБ) интеграциялық өзара іс-қимылы жолымен Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 123 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16777 болып тіркелген) бекітілген "Электрондық үкіметтің" ақпараттандыру объектілерін интеграциялау қағидаларына сәйкес Мемлекеттік органдардың бірыңғай көлік ортасы (бұдан әрі – МО БКО) арқылы Энергетика министрлігіне ұсынады.
Мемлекеттік кірістер органдары мемлекеттік органдардың ақпараттық жүйелерінің интеграциясы іске асырылғанға дейін Мәліметтерді МО БКО бөлінген желісі арқылы Энергетика министрлігінің жұмыс станциясына (жергілікті желіден оқшауланған) жүктейді.
3-тарау. Мәліметтердің құпиялылығын қамтамасыз ету
4. Мәліметтерге қолжетімділігі бар Энергетика министрлігінің лауазымды адамдары алынатын ақпаратты берген тарапқа нұқсан келтірмей, үшінші тараптарға беру құқығынсыз оны Қазақстан Республикасында өткізілетін сұйытылған газға көтерме және бөлшек сауда бағаларының мониторингін қамтитын сұйытылған газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау, тиеп-жөнелту және өткізу мониторингін жүзеге асыру мақсатында ғана, сондай-ақ мұнай өнімдерін өндіру мен өткізу, жер қойнауын пайдаланушылардың мұнайды тасымалдау және экспорттау бойынша, Қашаған, Қарашығанақ, Теңіз жобаларында өнімді бөлу туралы келісімдерді іске асыру, жер қойнауын пайдаланушылардың көмірсутектер бойынша жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарт бойынша міндеттемелерді орындауына мониторингті жүзеге асыру үшін ғана пайдалануды қамтамасыз етеді және Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 473-бабына сәйкес оларды заңсыз жария еткені үшін жауапты болады.
Сондай-ақ Энергетика министрлігі мәліметтерді Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын беру жоспарын қалыптастыру процестерін автоматтандыруды қамтамасыз ету үшін пайдалана алады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қаржы министрі
2023 жылғы 27 шілдедегі
№ 799 мен
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
2023 жылғы 26 шілдедегі
№ 276 Бірлескен бұйрыққа
2-қосымша
Мемлекеттік кірістер органдары салық төлеушінің (салық агентінің) жазбаша рұқсатын алмастан Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігіне ұсынатын салық төлеуші (салық агенті) туралы салықтық құпияны құрайтын мәліметтердің және сұйытылған газ бен мұнай өнімдерін өндіру және олардың айналымы саласындағы құпия ақпараттың тізбесі
Салықтық құпияны құрайтын мәліметтердің атауы
ТІЖ-ден қажетті мәліметтер
1.
Есеп жүйесінің ТІЖ нөмірі
2.
Тауарды жөнелту күні
3.
ЭШФ АЖ-дағы ТІЖ тіркеу нөмірі
5.
ТІЖ түзетулері
6.
ТІЖ бойынша бұрын қабылданған тауарды қайтару
7.
ҚР аумағына тауарларды әкелу
8.
ҚР аумағынан тауарларды әкету
9.
Тауарды тасымалдауға арналған көлік түрі туралы ақпарат
B бөлімі
Жеткізушінің деректемелері
13.
ЖСН / БСН
14.
Жеткізушінің / жөнелтушінің атауы
15.
Құрылымдық бөлімшенің БСН
16.
Қайта ұйымдастырылған тұлғаның БСН
17.
Жеткізуші санаты
18.
Жеткізушіні тіркеу елінің коды
19.
Жіберу/жөнелту елінің коды
20.
Жіберу / жөнелту нақты мекен-жайы
C бөлімі
Алушының деректемелері
22.
ЖСН / БСН
23.
Алушының атауы
24.
Құрылымдық бөлімшенің БСН
25.
Қайта ұйымдастырылған тұлғаның БСН
26.
Алушы санаты
27.
Алушыны тіркеу елінің коды
28.
Жеткізу/тапсыру елінің коды
D бөлімі
Жүк жөнелтушінің және жүк алушының деректемелері
31.
ЖСН/БСН (жүк жөнелтуші)
32.
Жүк жөнелтушінің атауы
33.
Жіберу елінің коды
34.
ЖСН/БСН (жүк алушы)
35.
Жүк алушының атауы
36.
Жіберу елінің коды
Е бөлімі
Тасымалдау жөніндегі мәліметтер
39.
Тасымалдау үшін жоспарланған көлік туралы мәліметтер
G1 бөлімі
Тауарлар бойынша деректер
51
Операция коды
G1 кесте
Шығу белгісі
G1 кесте
Тауардың атауы
G1 кесте
Тауар коды (ЕАЭО СЭҚ ТН)
G1 кесте
Өлшем бірлігі
G1 кесте
Тауар саны
G1 кесте
Тауар бірлігінің бағасы
G1 кесте
ҚҚС
G1 кесте
Жанама салықтары бар тауардың жалпы құны
G1 кесте
ЭШФ АЖ тауар идентификаторы
БКМ-ден қажетті мәліметтер
1.
Салық төлеушінің атауы
2.
Салық төлеушінің сәйкестендіру нөмірі
3.
Чектің реттік нөмірі
4.
Тауарларды сатып алу, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету күні мен уақыты
5.
Бір бірлік үшін тауардың, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің бағасы
6.
Тауардың, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің атауы
7.
АҚС, АГҚС мекенжайы
8.
Өткізілген тауардың атауы (сұйытылған мұнай газы және / немесе мұнай өнімінің түрлері)
9.
Сатып алынатын тауардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің саны, олардың өлшем бірлігі
10.
Тауарды, жұмысты, көрсетілетін қызметті сатудың жалпы сомасы
11.
Егер салық төлеуші қосылған құн салығын төлеуші болып табылған жағдайда – тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өткізу бойынша қосылған құн салығы салынатын айналымдар бойынша мөлшерлемені көрсете отырып, қосылған құн салығының сомасы
12.
Бақылау-касса машинасын пайдалану орнының мекенжайы
ЭШФ-тен қажетті мәліметтер
А бөлімі
Жалпы бөлім
1.
Тіркеу нөмірі
2.
Үзінді көшірме күні
2.1
Қағаз жеткізгіштегі үзінді көшірменің күні
4
Түзетілген
4.1
Шығарылған күні
4.4
"Бастапқы" ЭШФ тіркеу нөмірі
1.1
Есеп жүйесінің нөмірі
3.
Айналым жасалған күн
5.
Қосымша
5.1
Шығарылған күні
5.3
Тіркеу нөмірі
В бөлімі
Жеткізушінің деректемелері
6.
ЖСН/БСН
6.0
Заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесінің БСН
7.
Жеткізуші
8.
Орналасқан жерінің мекенжайы
С бөлімі
Алушының деректемелері
16.
ЖСН/БСН

32.1
Номер
32.2
Дата
Раздел G
Данные по товарам, работам, услугам
33.1
Код валюты
32.2
Курс валюты
Таблица G
Признак происхождения товара, работ, услуг
Таблица G
Наименование товара, работ, услуг
Таблица G
Наименование товаров в соответствии с Декларацией на товары или заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов
Таблица G
Код товаров (ТНВЭДЕАЭС)
Таблица G
Единица измерения
Таблица G
Количество (объем)
Таблица G
Цена (тариф) за единицу товара, работы, услуг и без косвенных налогов
Таблица G
Стоимость товаров, работ, услуг без косвенных налогов
Таблица G
Акциз (ставка)
Таблица G
Акциз (сумма)
Таблица G
Размер оборота по реализации (облагаемый/необлагаемый оборот)
Таблица G
НДС (ставка)
Таблица G
НДС (сумма)
Таблица G
Стоимости товаров, работ, услуг с учетом косвенных налогов
Таблица G
№ Декларации на товары, заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов, сопроводительной накладкой на товары, СТ-1 или СТ-КZ
Таблица G
Номер товарной позиции из Декларации на товары или заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов
Таблица G
Дополнительные данные
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АЗС – автозаправочная станция;
АГЗС – автогазозаправочная станция;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
ККМ – контрольно-кассовая машина;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ТН ВЭД ЕАЭС – товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза;
НДС – налог на добавленную стоимость;
СТ-1 – сертификат происхождения товара, ввозимые из Республики Казахстан в страны Содружества Независимых Государств;
СТ-КZ – сертификат происхождение товара для внутреннего обращения;
СНТ – сопроводительная накладная на товар;
ЭСФ – электронная счет-фактура;
ИС ЭСФ – электронная система электронных счетов-фактур.

32.1
Нөмірі
32.2
Күні
G бөлімі
Тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер бойынша деректер
33.1
Валюта коды
32.2
Валюта бағамы
G кесте
Тауардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің шығу белгісі
G кесте
Тауардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің атауы
G кесте
Тауарларға арналған декларацияға немесе тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтініштерге сәйкес тауарлардың атауы
G кесте
Тауарлар коды (ЕАЭО СЭҚ ТН)
G кесте
Өлшем бірлігі
G кесте
Саны (көлемі)
G кесте
Жанама салықсыз тауардың, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің бірлігі үшін баға (тариф)
G кесте
Жанама салықсыз тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің құны
G кесте
Акциз (мөлшерлеме)
G кесте
Акциз (сома)
G кесте
Өткізу бойынша айналым мөлшері (салық салынатын / салық салынбайтын айналым)
G кесте
ҚҚС (мөлшерлеме)
G кесте
ҚҚС (сома)
G кесте
Жанама салықтарды ескере отырып, тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің құны
G кесте
Тауарларға арналған декларацияның, тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтініштің, тауарларға ілеспе жүкқұжаттың №, СТ-1 немесе СТ-КZ
G кесте
Тауарларға арналған декларациядан немесе тауарларды әкелу және жанама салықтарды төлеу туралы өтініштен тауар позициясының нөмірі
G кесте
Қосымша деректер
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚС –автожанармай құю станциясы;
АГҚС –автогаз құю станциясы;
БСН –бизнес сәйкестендіру нөмірі;
БКМ –бақылау-касса машинасы;
ЖСН –жеке сәйкестендіру нөмірі;
ЕАЭО СЭҚ ТН – Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы;
ҚҚС – қосылған құн салығы;
СТ-1 – Қазақстан Республикасынан Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы елдерге әкелiнетiн тауардың шығу сертификаты;
СТ-КZ – ішкі айналым үшін тауардың шығу сертификаты;
ТІЖ –тауарға ілеспе жүкқұжат;
ЭШФ –электрондық шот-фактура;
ЭШФ АЖ – электрондық шот-фактуралардың ақпараттық жүйесі.