Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Сарани Карагандинской области от 21 ноября 2023 года № 2. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 1 февраля 2024 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 01.02.2024 № 2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 18.11.2023.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32469), аким города Сарани РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в городе Сарани Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Сарани Арнешева Дастана Ботабековича.
3. Заместителю акима города Сарани - руководителю ликвидации чрезвычайной ситуации Арнешеву Д.Б. провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие с 18 ноября 2023 года.
Аким города Сарани Е. Баулыков

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 2 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 2024 жылғы 1 ақпандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 01.02.2024 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 18.11.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағы 2) тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32469 болып тіркелген) Саран қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облысының Саран қаласында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Саран қаласы әкімінің орынбасары Дастан Ботабекович Арнешев тағайындалсын.
3. Саран қаласы әкімінің орынбасары - төтенше жағдайды жою басшысы Д.Б. Арнешев осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім 2023 жылғы 18 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Баулыков