О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2023 года № 13/124.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 609 064 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 755 846 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 307 222 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35 094 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 510 902 тысяч тенге;
2) затраты – 12 102 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – – 4 560 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 81 224 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 85 784 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 488 746 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 488 746 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 361 259 тысяч тенге;
погашение займов – 90 844 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 218 331 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 08.04.2024 № 17/169 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2024 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, поселков, сельских округов, в сумме 741 372 тысяч тенге, в том числе по:
городу Абай – 258 906 тысяч тенге;
поселку Топар – 36 959 тысяч тенге;
поселку Карабас – 30 390 тысяч тенге;
поселку Южный – 27 110 тысяч тенге;
Дубовскому сельскому округу – 53 854 тысяч тенге;
Акбастаускому сельскому округу – 33 899 тысяч тенге;
Есенгельдинскому сельскому округу – 41 462 тысяч тенге;
Карагандинскому сельскому округу – 35 704 тысяч тенге;
Коксунскому сельскому округу – 26 825 тысяч тенге;
Курминскому сельскому округу – 20 370 тысяч тенге;
Кулаайгырскому сельскому округу – 38 815 тысяч тенге;
Мичуринскому сельскому округу – 42 412 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 13/124 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 609 064 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 755 846 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 307 222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35 094 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 510 902 мың теңге;
2) шығындар – 12 102 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – – 4 560 мың теңге, оның ішінде::
бюджеттік кредиттер – 81 224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 85 784 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 488 746 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 488 746 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 361 259 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 90 844 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 218 331 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 08.04.2024 № 17/169 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 2024 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялардың мөлшері 741 372 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Абай қаласына – 258 906 мың теңге;
Топар кентіне – 36 959 мың теңге;
Қарабас кентіне – 30 390 мың теңге;
Южный кентіне – 27 110 мың теңге;
Дубовка ауылдық округіне – 53 854мың теңге;
Ақбастау ауылдық округіне – 33 899 мың теңге;
Есенгелді ауылдық округіне – 41 462 мың теңге;
Қарағанды ауылдық округіне – 35 704 мың теңге;
Көксу ауылдық округіне – 26 825 мың теңге;
Курмин ауылдық округіне – 20 370 мың теңге;
Құлаайғыр ауылдық округіне – 38 815 мың теңге;
Мичурин ауылдық округіне – 42 412 мың теңге;

Самарскому сельскому округу – 27 823 тысяч тенге;
селу Сарепта – 38 744 тысяч тенге;
селу Юбилейное – 28 099 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2024 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам города районного значения, сел, поселков, сельских округов согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам города районного значения, сел, поселков, сельских округов определяется на основании постановления акимата Абайского района.

Самарка ауылдық округіне – 27 823 мың теңге;
Сәрепті ауылына – 38 744 мың теңге;
Юбилейное ауылына – 28 099 мың теңге.
4. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында 2024 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Абай ауданы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.

1 041 034
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34 447
006
Оказание жилищной помощи
5 568
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
141 499
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
665
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
227 232
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
631 623
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
128 492
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128 492
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
103 452
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
24 040
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 899 686
1
Жилищное хозяйство
686 496
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
6 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
664 342
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
530 035
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
134 307
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
16 154
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
15 668
005
Капитальные расходы государственного органа
486
2
Коммунальное хозяйство
3 195 318
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 925 576
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
1 208 995
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
246 217
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

1 041 034
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34 447
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 568
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
141 499
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
665
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
227 232
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
631 623
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
128 492
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128 492
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 452
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
24 040
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 899 686
1
Тұрғын үй шаруашылығы
686 496
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
6 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
664 342
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
530 035
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
134 307
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
16 154
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 668
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
486
2
Коммуналдық шаруашылық
3 195 318
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 925 576
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
1 208 995
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
246 217
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

29 175
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
29 175
02
Оборона
94 223
1
Военные нужды
39 037
122
Аппарат акима района (города областного значения)
39 037
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
39 037
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
55 186
122
Аппарат акима района (города областного значения)
55 186
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
36 890
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
18 296
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
23 422
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
23 422
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23 422
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
23 422
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 072 449
1
Социальное обеспечение
52 454
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 454
005
Государственная адресная социальная помощь
52 454
2
Социальная помощь
900 593
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
900 593
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34 447
006
Оказание жилищной помощи
5 568
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
91 515
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
665
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
227 232
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
541 166
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
119 402
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119 402
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

29 175
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 175
02
Қорғаныс
94 223
1
Әскери мұқтаждар
39 037
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
39 037
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
39 037
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
55 186
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
55 186
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
36 890
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
18 296
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
23 422
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
23 422
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23 422
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
23 422
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 072 449
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
52 454
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 454
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
52 454
2
Әлеуметтік көмек
900 593
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
900 593
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34 447
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 568
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
91 515
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
665
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
227 232
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
541 166
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
119 402
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119 402
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
83 324
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
83 324
Приложение 4 к решению
Абайского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года
№ 13/124
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов на 2024 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 08.04.2024 № 17/169 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого
3 109 731
Текущие целевые трансферты
1 168 182
из республиканского бюджета
229 201
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в РК
90 457
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
134 307
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 437
из областного бюджета
938 981
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
621 843
Жилищно-коммунальное хозяйство
317 138
Целевые трансферты на развитие
1 580 290
из областного бюджета
1 580 290
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
100 000
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 130 290
Строительство жилья коммунального жилищного фонда
250 000
Развитие транспортной инфраструктуры
100 000
Бюджетные кредиты
361 259
из республиканского бюджета
81 224
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
81 224
из областного бюджета
280 035
Строительство жилья коммунального жилищного фонда
280 035
Приложение 5 к решению
Абайского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года
№ 13/124
Целевые трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2024 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 08.04.2024 № 17/169 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Итого
1 905 069
в том числе:
Целевые трансферты
1 905 069
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
42 436
Капитальные расходы государственного органа
1 950
Управление коммунальным имуществом города районного значения, села, поселка, сельского округа
6 638
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
83 324
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
83 324
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 13/124 шешіміне
4 қосымша
2024 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 08.04.2024 № 17/169 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
3 109 731
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 168 182
Республикалық бюджеттен
229 201
ҚР-да мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
90 457
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
134 307
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыру
4 437
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
938 981
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
621 843
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
317 138
Берілетін нысаналы даму трансферттері
1 580 290
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 580 290
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
100 000
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 130 290
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы
250 000
Көлік инфрақұрылымын дамыту
100 000
Бюджеттік кредиттер
361 259
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
81 224
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
81 224
Облыстық бюджеттен
280 035
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы
280 035
Абай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 13/124 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 08.04.2024 № 17/169 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
1 905 069
оның ішінде:
Трансферттер
1 905 069
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42 436
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 950
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің коммуналдық мүлкін басқару
6 638
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

312
Освещение улиц в населенных пунктах
28 684
Обеспечение санитарии населенных пунктов
72 240
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
656 360
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
218 533
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
186 980
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
690 936

312
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
28 684
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
72 240
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
656 360
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
218 533
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
186 980
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
690 936