О бюджете сельского округа Актобе на 2024-2026 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 113.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Актобе на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 370 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 088 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 270 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 012 тысяч тенге;
2) затраты – 84 818,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 448,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 448,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 448,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2024 № 141 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в 2024 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Актобе установлен в размере 72 227 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Актобе, на 2024 год за счет районного бюджета согласно приложению 4.
3-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2023 году в районный бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2024 № 141 (вводится в действие с 01.01.2024).

2024-2026 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 113 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 370 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 088 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 270 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 75 012 мың теңге;
2) шығындар – 84 818,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -448,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 448,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 448,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 141 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға аудандық бюджеттен Ақтөбе ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 72 227 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3-1. 2023 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,1 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 141 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

3-2. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Актобе на 2024 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2024 № 141 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 113
Бюджет сельского округа Актобе на 2024 год

3-2. 2024 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 141 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 113 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті

2 325,0
2
На изготовление вывески с объемными освещенными буквами "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" к клубу сельского округа Актобе
300,0
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 113
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Актобе на 2024 год за счет республиканского бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27.03.2024 № 141 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
160,0
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
160,0
в том числе:
аппарат акима сельского округа Актобе
78,0
клуб сельского округа Актобе
82,0

2 325,0
2
Ақтөбе ауылдық округінің клубына "АДАЛ АДАМ" МӘДЕНИ ТӘРБИЕ ОРТАЛЫҒЫ" атты көлемді жарықтандырылған әріптермен маңдайша дайындау жұмыстарына
300,0
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 113 шешіміне 5-қосымша
2024 жылға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 141 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
160,0
1
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
160,0
оның ішінде:
Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппаратына
78,0
Ақтөбе ауылдық округінің клубына
82,0