О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 92.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 159658,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12693,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 146965,0 тысяч тенге;
2) затраты – 172090,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12432,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12432,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 26866,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Вишневого сельского округа Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 34612,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3108,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31488,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36234,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1622,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1622,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть, что в бюджете Вишневого сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 22194,0 тысяч тенге.

Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 92 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 159658,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12693,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 146965,0 мың теңге;
2) шығындар – 172090,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12432,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12432,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 26866,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34612,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3108,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31488,0 мың теңге;
2) шығындар – 36234,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1622,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1622,8 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 22194,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5. Утвердить бюджет Воронежского сельского округа Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 256488,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14944,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 399,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 241145,0 тысяч тенге;
2) затраты – 263158,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6670,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6670,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть, что в бюджете Воронежского сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 17334,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Камышинского сельского округа Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 73653,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8931,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 207,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 64515,0 тысяч тенге;
2) затраты – 77600,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3947,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3947,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Учесть, что в бюджете Камышинского сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 25971,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Коржинкольского сельского округа Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

5. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 256488,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14944,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 399,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 241145,0 мың теңге;
2) шығындар – 263158,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6670,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6670,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 17334,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73653,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8931,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 207,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 64515,0 мың теңге;
2) шығындар – 77600,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3947,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3947,6 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 25971,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 27208,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11324,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15884,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32205,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4997,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4997,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Учесть, что в бюджете Коржинкольского сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 15689,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Косаральского сельского округа Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 26799,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5397,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 66,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21336,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29091,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2292,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2292,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Учесть, что в бюджете Косаральского сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 21159,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Костряковского сельского округа Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 145193,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6500,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

1) кірістер – 27208,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11324,0,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15884,0 мың теңге;
2) шығындар – 32205,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4997,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4997,4 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 15689,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Федоров ауданы Қосарал ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26799,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5397,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 66,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21336,0 мың теңге;
2) шығындар – 29091,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2292,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2292,7 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Федоров ауданы Қосарал ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 21159,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 145193,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 138693,0 тысяч тенге;
2) затраты – 147473,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2280,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2280,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть, что в бюджете Костряковского сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 22651,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Ленинского сельского округа Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 24868,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13938,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10930,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35577,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10709,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10709,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть, что в бюджете Ленинского сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10600,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Новошумное Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 21854,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9090,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12764,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26301,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 138693,0 мың теңге;
2) шығындар – 147473,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2280,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2280,5 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 22651,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Федоров ауданы Ленин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24868,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13938,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10930,0 мың теңге;
2) шығындар – 35577,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10709,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10709,4 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Федоров ауданы Ленин ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 10600,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Федоров ауданы Новошумный ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2186540 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9090,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12764,0 мың теңге;
2) шығындар – 26301,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4447,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4447,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
18. Учесть, что в бюджете села Новошумное Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 12664,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 162920,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8338,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 82,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 154500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 166583,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3663,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3663,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
20. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 21806,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Пешковского сельского округа Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 120770,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 32701,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 88069,0 тысяч тенге;
2) затраты – 136869,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16099,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16099,6 тысячи тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4447,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4447,8 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. Федоров ауданы Новошумный ауылының 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдың бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 12664,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Федоров ауданы Первомай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 162920,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8338,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 82,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 154500,0 мың теңге;
2) шығындар – 166583,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3663,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3663,6 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Федоров ауданы Первомай ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 21806,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 120770,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 32701,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 88069,0 мың теңге;
2) шығындар – 136869,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16099,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16099,6 мың теңге.

Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
22. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 5257,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 682719,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 99788,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 582931,0 тысяч тенге;
2) затраты – 730849,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48130,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48130,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.02.2024 № 98 (вводится в действие с 01.01.2024).
24. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 47074,0 тысяч тенге.
25. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2024 год предусмотрена выплата вознаграждений по займам из районного бюджета в сумме 27332,0 тысяч тенге.

Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 5257,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 682719,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 99788,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 582931,0 мың теңге;
2) шығындар – 730849,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48130,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48130,7 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.02.2024 № 98 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 47074,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар төлеу 27332,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

26. Бюджетные изъятия из бюджетов села, сельских округов Федоровского района не предусмотрены.
27. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджетах села, сельских округов Федоровского района, подлежащих секвестру не установлен.
28. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению маслихата

26. Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттерінен бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
27. Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттерінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жататын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
28. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Федоров аудандық мәслихатының төрағасы Б. Исенгазин
Мәслихаттың