О переименование улиц поселка Ленинский города Павлодара
Решение акима поселка Ленинский города Павлодара от 15 декабря 2023 года № 13
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", с учетом мнение жителей поселка Ленинский города Павлодара и на основании заключении областной ономастической комиссии от 23 ноября 2023 года, аким поселка Ленинский РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы поселка Ленинский:
улицу "Комарова" на улицу - "Шәмші Қалдаяқов",
улицу "Космонавтов" на улицу - "Ғарышкер",
улицу "Макаренко" на улицу- "Ахмет Байтұрсынұлы",
улицу "Шаталова" на улицу - "Әбілқайыр Баймолдин",
улицу "Водителя" на улицу - "Сығанақ",
улицу "Западная" на улицу - "Тараз",
улицу "Крылова" на улицу - "Алтын сақа".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой;
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима поселка Ленинский М. Дюсембекова

Павлодар қаласы Ленин кентінің көшелерін қайта атау туралы
Павлодар қаласы Ленин кенті әкімінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 13 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2–тармағына сәйкес, Павлодар қаласы Ленин кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 23 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Ленин кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласы Ленин кентінің келесі көшелері:
"Комарова" көшесін - "Шәмші Қалдаяқов" көшесі,
"Космонавтов" көшесін - "Ғарышкер" көшесі,
"Макаренко" көшесін - "Ахмет Байтұрсынұлы" көшесі,
"Шаталова" көшесін - "Әбілқайыр Баймолдин" көшесі,
"Водителя" көшесін - "Сығанақ" көшесі,
"Западная" көшесін - "Тараз" көшесі,
"Крылова" көшесін - "Алтын сақа" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ленин кенті әкімінің міндет атқарушы М. Дюсембекова