О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2024 - 2026 годы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 27 декабря 2023 года № 58/15
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 278 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 19 480 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 798 тысяч тенге;
2) затраты – 119 278 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 516 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 767 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 723 тысяч тенге;
2) затраты – 70 516 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 437 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 582 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 855 тысяч тенге;
2) затраты – 62 437 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
4. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 435 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1 399 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 036 тысяч тенге;
2) затраты – 50 435 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

Аққулы ауданының ауылдық округтерінің 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 58/15 шешімі
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 12-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119 278 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 480 мың теңге;
трансферттер түсімі – 99 798 мың теңге;
2) шығындар – 119 278 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 516 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 767 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 723 мың теңге;
2) шығындар – 70 516 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 437 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 582 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 855 мың теңге;
2) шығындар – 62 437 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 435 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 399 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 036 мың теңге;
2) шығындар – 50 435 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
5. Утвердить бюджет сельского округа Қарақала на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 282 908 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 383 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 97 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 278 428 тысяч тенге;
2) затраты – 282 908 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
6. Утвердить бюджет Майкарагайского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 994 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 2 476 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 518 тысяч тенге;
2) затраты – 43 994 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
7. Утвердить бюджет Малыбайского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 399 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 5 931 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 92 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 376 тысяч тенге;
2) затраты – 59 399 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
8. Утвердить бюджет Шакинского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 063 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 2 303 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 760 тысяч тенге;
2) затраты – 60 063 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
9. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қарақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 282 908 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 97 мың теңге;
трансферттер түсімі – 278 428 мың теңге;
2) шығындар – 282 908 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
6. 2024 – 2026 жылдарға арналған Майқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 994 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 476 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 518 мың теңге;
2) шығындар – 43 994 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
7. 2024 – 2026 жылдарға арналған Малыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 399 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 931 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 376 мың теңге;
2) шығындар – 59 399 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
8. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шақа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 063 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 303 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 760 мың теңге;
2) шығындар – 60 063 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
9. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 145 887 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 12 416 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 471 тысяч тенге;
2) затраты – 145 887 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
10. Утвердить бюджет Ямышевского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 032 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 7 214 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 192 693 тысяч тенге;
2) затраты – 200 032 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
11. Учесть в бюджетах сельских округов на 2024 год объем субвенций, передаваемой из районного бюджета в сумме 353 253 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 38 824 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 34 936 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 31 530 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 34 211 тысяч тенге;

1) кірістер – 145 887 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 416 мың теңге;
трансферттер түсімі – 133 471 мың теңге;
2) шығындар – 145 887 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
10. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ямышев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 032 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
трансферттер түсімі – 192 693 мың теңге;
2) шығындар – 200 032 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
11. Аудандық бюджеттен ауылдық округінің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2024 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 353 253 мың теңге, оның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 38 824 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 34 936 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 31 530 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 34 211 мың теңге;