О бюджетах сельских округов Успенского района на 2024-2026 годы
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 72/13
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 9 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 365 432 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 428 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 324 894 тысяч тенге;
2) затраты – 365 432 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 477 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 739 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 216 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 452 тысяч тенге;
2) затраты – 105 477 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 762 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 978 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 252 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 532 тысяч тенге;
2) затраты – 103 762 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
4. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 582 тысяч тенге, в том числе:

2024-2026 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 72/13 шешімі
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 9-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 365 432 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 428 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттер түсімі – 324 894 мың теңге;
2) шығындар – 365 432 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105 477 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 739 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 216 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94 452 мың теңге;
2) шығындар – 105 477 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103 762 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 978 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 252 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96 532 мың теңге;
2) шығындар – 103 762 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
4. 2024-2026 жылдарға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 582 мың теңге, соның ішінде:

Равнопольский сельский округ – 44 113 тысяч тенге;
Ольгинский сельский округ – 44 916 тысяч тенге;
Новопокровский сельский округ – 37 317 тысяч тенге;
Лозовский сельский округ – 52 085 тысяч тенге;
Конырозекский сельский округ – 34 714 тысяч тенге;
Козыкеткенский сельский округ – 36 471 тысяч тенге.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года

Равнополь ауылдық округі – 44 113 мың теңге;
Ольгин ауылдық округі – 44 916 мың теңге;
Новопокров ауылдық округі – 37 317 мың теңге;
Лозов ауылдық округі – 52 085 мың теңге;
Қоңырөзек ауылдық округі – 34 714 мың теңге;
Қозыкеткен ауылдық округі – 36 471 мың теңге.
9. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов
Успен аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
28 желтоқсандағы