Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 12 января 2023 года № 4
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 12 қаңтардағы № 4 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабына сәйкес, Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными и опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Исполняющий обязанности
акима района
Ә. Шәкіров
Приложение к постановлению
акимата Жылыойского района
от "12" января 2023 года № 4
Название организации
Количество работников
Размер квоты (количество работников %)
Квота на размещение рабочих мест
1
"Access and Coating Group/Аксесс энд коатинг групп" Товарищество с Ограниченной Ответственностью

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде 2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2023 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ә. Шәкіров
Жылыой ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "12" қаңтардағы
№ 4 қаулысына қосымша
Ұйым атауы
Жұмысшылар саны
Квота мөлшері (жұмысшылар саны % )
Орналастыратын жұмыс орын квотасы
1
"Access and Coating Group/Аксесс энд коатинг групп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі