Об установлении публичного сервитута
Решение акима Кутарысского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 6 сентября 2023 года № 34
В соответствии со статьями 19 и 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Кутарысского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут дирекции управления проектами – филиала акционерного общества "Казахтелеком" для проведения волоконно-оптических линий связи сроком на 3 года на земельные участки площадью 0,0048 га, расположенного по улице Т.Аубакирова и площадью 0,0060 га, расположенного по улице Толе би села Кутарыс Сайрамского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого опубликования.
Аким Кутарысского сельского округа М.Керимбеков

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Құтарыс ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 34 шешімі
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19 және 69 баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Құтарыс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сайрам ауданы, Құтарыс ауылдық округі, Құтарыс ауылы, Т.Әубәкіров көшесінің бойында орналасқан алаңы 0,0048 га және Төле би көшесінің бойында орналасқан алаңы 0,0060 га жер учаскелеріне талшықты оптикалық байланыс желілерін жүргізу үшін "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы – жобаларды басқару дирекциясына 3 (жыл) мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Құтарыс ауылдық округінің әкімі М.Керимбеков