О некоторых вопросах установлении публичного сервитута
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 17 июля 2023 года № 200
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" рассмотрев обращение акционерного общества "Национальная компания" Қазақстан темір жолы", акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қауымдық сервитут белгілеудің кейбір мәселелері туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 17 шілдедегі № 200 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69-баптарына, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы заңының 31, 37-баптарына сәйкес және ""Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының хатын қарап, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: