О бюджете Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2024–2026 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 15-13.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 489 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 213 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 135 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 141 тысяча тенге;
2) затраты – 39 013 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 524 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 524 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 524 тысячи тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-13 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38489 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 135 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 37 141 мың теңге;
2) шығындар – 39 013 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 524мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 524 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 524 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.03.2024 № 17-11 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет Узункульского сельского округа Жанибекского района на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 14-2 "О районном бюджете на 2024 – 2026 годы".

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 11.03.2024 № 17-11 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №14-2 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

3. Учесть в бюджете Узункульского сельского округа Жанибекского районана 2024 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 37 497 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

3. 2024 жылға арналған Жәнібек ауданы Ұзынкөлауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 37 497 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.