О переименовании улиц села Елтоқ сельского округа Елтоқ Аршалынского района
Решение акима сельского округа Елтоқ Аршалынского района Акмолинской области от 25 января 2024 года № 2
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Елтоқ сельского округа Елтоқ и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 23 июня 2022 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Комсомольская" в улицу "Жастар", улицу "Центральная" в улицу "Орталық" в селе Елтоқ сельского округа Елтоқ Аршалынского района Акмолинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кыдырбаева Т.

Аршалы ауданы Елтоқ ауылдық округінің Елтоқ ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Елтоқ ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 25 қантардағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Елтоқ ауылдық округінің Елтоқ ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 маусымдағы қорытындысы негізінде ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысы Аршалы ауданы Елтоқ ауылдық округінің Елтоқ ауылындағы "Комсомольская" көшесі "Жастар" көшесі, "Центральная" көшесі "Орталық" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Т.Кыдырбаева