О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 14-101 "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2024–2026 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2024 года № 16-122
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2024–2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 14-101 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2024–2026 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 917,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 270,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 647,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57 220,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 303,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 303,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2024–2026 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 101,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 258,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 843,0 тысячи тенге;
2) затраты – 42 930,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 829,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 829,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Зерендинского района на 2024–2026 годы, согласно приложениям 3, 3-1, 3-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 764,0 тысяч тенге, в том числе:

Зеренді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-101 "2024–2026 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылдық округтерінің, ауылының бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 16-122 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2024–2026 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-101 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 917,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 270,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 647,0 мың теңге;
2) шығындар – 57 220,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 303,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 303,2 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 101,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 258,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 843,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 930,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 829,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 829,4 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Зеренді ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1, 3-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 764,0 мың теңге, оның ішінде:

5) дефицит (профицит) бюджета – -309,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 309,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Р.Габдуллина
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -309,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 309,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Р.Ғабдуллина
Зеренді аудандық мәслихатының