Об определении оператора данных контрольных приборов учета в сфере производства и оборота нефтепродуктов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2024 года № 91
Примечание ИЗПИ!
вводится в действие с 01.04.2024.
В соответствии с подпунктом 10-3) статьи 8 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить акционерное общество "Информационно-учетный центр" оператором данных контрольных приборов учета в сфере производства и оборота нефтепродуктов.
2. Признать утратившим силу приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 762 "Об определении оператора данных контрольных приборов учета в сфере производства и оборота нефтепродуктов".
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсах Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 апреля 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан

Мұнай өнімдерін өндіру және олардың айналымы саласындағы есепке алатын бақылау аспаптары деректерінің операторын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 20 ақпандағы № 91 бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз
"Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 10-3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақпараттық-есептік орталық" акционерлік қоғамы мұнай өнімдерін өндіру және айналымы саласындағы осы бақылау-есепке алу аспаптарының операторы болып белгіленсін.
2. "Мұнай өнімдерін өндіру және олардың айналымы саласындағы есепке алатын бақылау аспаптары деректерінің операторын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 762 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурстарында орналастыруды.
4. Осы бұйрық 2024 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
М. Такиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі