О признании утратившим силу решения акима Жарминского района области Абай от 21 февраля 2024 года № 6 "Об объявлении чрезвычайной ситуации"
Решение акима Жарминского района области Абай от 20 марта 2024 года № 8
В соответствии с пунктом 2 статьи 33, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жарминского района области Абай от 21 февраля 2024 года № 6 "Об объявлении чрезвычайной ситуации".
2. Руководителю государственно-правового отдела обеспечить опубликование настоящего решения в эталонном контрольном банке Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жарминского района Самежанова Б.Е.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района Байсабыров Ж.

Абай облысы Жарма ауданы әкімінің 2024 жылғы 21 ақпандағы № 6 "Төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Жарма ауданы әкімінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 8 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Жарма ауданы әкімінің "Төтенше жағдайды жариялау туралы" 2024 жылғы 21 ақпандағы № 6 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттік – құқықтық бөлімінің басшысы осы шешімді Қазақстан Республикасының эталондық бақылау банкінде жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жарма ауданы әкімінің орынбасары Б.Е. Самежановқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі Ж. Байсабыров