О признании утратившим силу решения Аксуского районного маслихата от 6 ноября 2023 года № 16-68 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Аксускому району"
Решение Аксуского районного маслихата области Жетісу от 14 марта 2024 года № 25-111. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 19 марта 2024 года № 178-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Аксускому району" от 6 ноября 2023 года № 16-68 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 188101).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов

Ақсу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қарашадағы №16-68 "Ақсу ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 наурыздағы № 25-111 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 19 наурызда № 178-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қарашадағы №16-68 "Ақсу ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 188101 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының төрағасы Б. Сулейменов