Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера в городе Темиртау
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 1 апреля 2024 года № 5
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", протоколом заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуации от 30 марта 2024 года, аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в городе Темиртау Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима города Темиртау Кыдырбекова Рината Куатұлы.
3. Заместителю акима города Темиртау - руководителю ликвидации чрезвычайной ситуации Кыдырбекову Ринату Куатулы провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 29 марта 2024 года.
О. Таурбеков

Теміртау қаласында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі министрінің міндетін атқарушысының 2023 жылғы 10 мамырдағы №240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" бұйрығына, 2024 жылғы 30 наурыздағы Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі қалалық комиссия отырысының хаттамасына сәйкес, Теміртау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облысының Теміртау қаласында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Ринат Қуатұлы Қыдырбеков тағайындалсын.
3. Теміртау қаласы әкімінің орынбасары - төтенше жағдайды жою басшысы Ринат Қуатұлы Қыдырбеков осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізсін.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 29 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
О. Таурбеков