О наименовании улицы села Ж. Маханбетов сельского округа Аксуат
Решение акима сельского округа Аксуат города Кызылорда Кызылординской области от 13 марта 2024 года N 361
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Ж. Маханбетов и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года аким сельского округа Аксуат РЕШИЛ:
1. Присвоить улице № 15 села Ж. Маханбетов сельского округа Аксуат наименование Амангелді Жұматайұлы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Бакытов

Ақсуат ауылдық округі Ж. Маханбетов ауылындағы көшені атау туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 13 наурыздағы N 361 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ж. Маханбетов ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Ақсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсуат ауылдық округі Ж. Маханбетов ауылының № 15 көшесіне Амангелді Жұматайұлы атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н. Бақытов