О переименовании улиц
Решение акима сельского округа Саксаульск Аральского района Кызылординской области от 31 января 2024 года № 6
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения жителей поселка Саксаульск и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы поселка Саксаульск:
улицу Советская на улицу Нұраш Атантаев;
улицу Калинин на улицу Сейітқали Сейітмұратов;
улицу 8 март на улицу Жарылқасын Сағиданов;
улицу Октябрдің 60 жылдығы на улицу Мақсұт Бекниязов;
улицу Привокзальная на улицу Алтын орда.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Саксаульск С. Турешов

Көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Сексеуіл ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 31 қаңтардағы № 6 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Сексеуіл кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сексеуіл кентінің келесі көшелері:
Советская көшесін Нұраш Атантаев көшесіне;
Калинин көшесін Сейітқали Сейітмұратов көшесіне;
8 март көшесін Жарылқасын Сағиданов көшесіне;
Октябрдің 60 жылдығы көшесін Мақсұт Бекниязов көшесіне;
Привокзальная көшесін Алтын орда көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сексеуіл кентінің әкімі С. Төрешов