О внесение изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №163 "О бюджете сельского округа Кыркенсе на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 199
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №163 "О бюджете сельского округа Кыркенсе на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кыркенсе на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 159 135,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 814,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 150 621,0 тысяч тенге;
2) затраты – 166 827,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 692,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 692,4 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настояшему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата
Жанакорганского района
Г.Сопбеков
Приложение к решению
маслихата Жанакорганского
района
от "11" апреля 2024 года № 199
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского
района
от 29 декабря 2023 года №163
Бюджет сельского округа Кыркенсе на 2024 год
Категория
Сомасы, мың
теңге
Класс
Подкласс
наименование
I. Доходы

"Қыркеңсе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 199 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қыркеңсе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №163 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қыркеңсе ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 159 135,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 814,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 150 621,0 мың теңге;
2) шығындар – 166 827,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 692,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 692,4 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 11 сәуірдегі
№199 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 29 желтоқсандағы
№163 шешіміне 1 қосымша
Қыркеңсе ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР